Nacionalinė studentų paskolos konsolidacija.

Tuo metu, kai nacionalinė aukštojo išsilavinimo kaina tęsia pakilti, federalinis palaikymas dotacijų ir stipendijų formoje lieka tą patį. Dauguma studentų randa, kad jie turi išimti kelias mokomąsias paskolas, kad apimtų augančias kolegijos išsimokslinimo kainas. Po baigimo, jei paskolos gavėjas negali surasti gerai mokančios padėties ar turi kitus finansinius sunkumus, grąžindamas jo mokomuosius kreditus gali tapti griozdiška ir beveik neįmanoma užduotimi. Jūs esate gyvenimas, neturi susidėti iš slėptis kreditoriaus pokalbių telefonu ir apsispręsti, kurie pranešimai turi būti užmokėti šį mėnesį tuo metu, kai visos kitos sąskaitos nukrinta į finansinių įsipareigojimų nevykdymą. Naudojant nacionalinę studentų paskolą konsolidacijos greitas kreditas programa leis paskolos gavėjams įgyti kontrolę jų skolos ir rūpintis jų finansine ateitimi

Galimybės, Pateiktos prie Nacionalinių Studentų Paskolos Konsolidacijos Programų

Nacionalinės studentų paskolos konsolidacijos programos gali aprūpinti perteklių atmokėjimo perspektyvų ir atidaro duris į kelis kompensacijos pasirinkimą. Dauguma paskolos gavėjų panaudoja tokias programas, kad sumažintų jų mėnesinį užmokestį; tai lengvai įvykdoma po to, kai vienas skolintojas iš esmės perka paskolos gavėjo kreditus nuo jų einamųjų skolintojų pirma paskola nemokamai ir jungia šituos pranešimus į vieną paskolą. Po šiuo nauju kreditu, skolinimas turės pasirinkimą beveik bet kokiam paskolos aspektui nuo pastovių ar kintamų palūkanų normų į įvairius atmokėjimo planus. Atmokėjimo planai yra fondas, ant kurio paskola yra grąžinta ir apimti kitus planus: standartas, kuriam duodama diplomą, jautrios pajamos, pajamos bazavosi, ir nusitęsęs atmokėjimo planas. Jie taip pat aprūpina paskolos atmokėjimo ilgio pasirinkimą nuo periodų 10 iki 30 metų ir viršuje.

Kurios Paskolos Ruošiasi šitoms Programoms?

Bet kokiam mokomajam kreditui, kad ruoštųsi nacionalinei studentų paskolos konsolidacijai tai turi būti ar per šešių mėnesių grakštumo periodą po baigimo ar šiuo metu atmokėjime ir geroje padėtyje su egzistuojančiu skolintoju. kreditas Ne visos paskolos gali būti sukombinuotos, ir federalines paskolas turi sulaikyti atskiras nuo privačių paskolų. Galima sujungti federalines paskolas, bet tai turi būti padaroma per federalinę vyriausybę; turėkite galvoje, kad ne visos federalinės paskolos turi teisę būti konsoliduotos kartu į vieną federalinę paskolą. Tipiškai, privačios mokomosios paskolos gali būti konsoliduotos į vieną bendrąją sumą, nepriklausomai nuo kurios skolintojas sukūrė kreditą.

Paskolos, kurios paprastai ruošiasi nacionalinei studentų paskolos konsolidacijai apima, bet nėra apribotos iki:

1. Stafford Loans (apimdamas abi subsidijuotas ar nesubsidijuotas paskolas)

2. Federalinės Perkins Paskolos (ĮŽŪLIOS)

3. Federalinės Tėvų Paskolos Studentiškiems Studentams (PLIUS)

4. Sveikatos Pramonės Paskolos, apimdamas: Sveikatos Profesijų Studento Paskola (H.P.S.L), Sveikos gyvensenos mokymo Pagalbos Paskola (GYJA), ir Medicinos studento Paskola (N.S.L)

5. Federalinės Papildomos Paskolos Studentams (S.L.S), anksčiau žinomas kaip Pagalbinės Paskolos Padėti Studentams (DEJA) Paskolos

6. Federalinė Apdrausta Studentų Paskola (F.I.S.L)

Tinkamumas apie Studentų Paskolos Konsolidaciją

Jei paskolos gavėjas turi vienas ar daugiau anksčiau minėtų įrašytų į sąrašą paskolų ir gali turėti naudos iš konsolidacijos proceso, yra keli faktoriai, kurie nustatys jo priimtinumą į nacionalinę studentų paskolos konsolidacijos programą; jie apima, bet nėra apriboti iki:

1. Paskolos gavėjas turi būti Amerikos gyventoju ar besiruošiančiu ne gyventoju

2. Paskolos gavėjas turbūt ar baigė universitetą ar įsirašė mažiau, negu pertrauka tarp kėlinių akredituotoje įstaigoje – jis negali vienytis tuo metu, kai vis dar įrašytas viduje programos, kuriai jis skolinasi

3. Visas paskolos gavėjo egzistuojančio mokomojo kredito turi būti geroje padėtyje su einamuoju skolintoju

Nacionalinės studentų paskolos konsolidacijos programos panaudojimas leidžia paskolos gavėjui tiksliau reguliuoti jo finansus tuo metu, kai mokomajame kredito atmokėjime. Bet koks šios programos naudojimas yra tipiškai naudingas paskolos gavėjui ir bus priežastis padidinto kredito reitingo ir teigiamo santykio su finansiniais skolintojais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *