Naujas Baltųjų rūmų studentas paskolina varžybų dalyvio kortelę

Studentų paskolos skola JAV tęsia pakilti be bet kokio tikro galo arti. Paskutinio skaičiavimo, kiekis studentų paskolos skolos Jungtinėse Valstijose buvo kažkur artimas 1,2$ Trilijonas. Tai yra kažkas, kuriam Prezidentas Obama nori padaryti galą, ir tai yra taip pat tema, kurią Obama iškėlė prieš beveik dvejus metus.

Pažadas

Prieš dvejus metus, Prezidentas Obama pasakė paspaudimui, kad jis užims vietą, kolegijos, pagrįstos kiekiu federalinės pagalbos, duotos palygintas greitas kreditas išleidus akademinį pasisekimą, baigia tas kolegijas, turėjo. Reikėjo pilnų dvejų metų, kad surinktų sąrašą, bet Baltieji rūmai pagaliau išleido šitas padėtis rangų skalėje.
Prie naujos "Kolegijos Varžybų dalyvio kortelės" gali gauti prieigą collegescorecard.ed.gov, kreditai ir tai siekia duoti būsimiems absolventams, geresnis visaapimantis žvilgsnis į kainą kolegijos, palygintos išleidus pasisekimą, baigia tas kolegijas, turi iš viso. Studentai gali ieškoti kolegijas, pagrįstas kolegijos, vietos, ir kitų faktorių laipsniu, dydžiu. Taip pat galima įvesti vardą kolegijos tiesiogiai į duomenų bazę dėl papildomos informacijos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Detalės

Naršydami duomenų bazę, studentai gali pamatyti daiktus kaip vidutinė kaina, kad lankytų mokyklą, skaičių absolventų, ir vidutinį atlyginimą, kuris gali būti lauktas po dalyvavimo ir mokyklos baigimo. Mintis yra gera – ir ji siekia apriboti kiekį studentų paskolos skolos – bet kai kurios kolegijos nebuvo dar įvestos į duomenų bazę.

Priežastis

Nauja paskolos internetu duomenų bazė yra geras būdas studentams pasimokyti, kiek ji kainuoja, kad lankytų mokyklą palyginti su kiekiu, kurį jie, kaip gali būti laukiama, padarys, baigdami universitetą. Mintis yra tokia kad, jei studentas mato, kad lankymo kaina yra daug aukštesnė negu vidutinis atlyginimas, kad studentas galbūt nenusprendžia lankyti tą tam tikrą mokyklą. Tai dirbs?

Per ankstyva, kad pasakytų, ar tikrai nauja varžybų dalyvio kortelė bus efektyvi. Tačiau, tai yra pirmas žingsnis į mažinimą kiekio studentų paskolos skolos, sukauptos Jungtinėse Valstijose. Šiuo laiku, tačiau, varžybų dalyvio kortelė nepadeda studentams, kurie jau stovi su finansiniu sielvartu dėl per daug studento paskolos skolos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasprukimas iš Studentų Paskolos Skolos

Tai gali būti sudėtinga (ir ardantis), kad paspruktų iš studento skolina skolą, kai tik ta skola pradeda krovimą. Didelis kiekis studentų finansinių įsipareigojimų nevykdymo paskolose tiesiog todėl, kad jie negali leisti sau sumokėti tų paskolų. Jei jūs išvarginote visą savo pasirinkimą, jūs galite norėti svarstyti ryšio palaikymą su kompetentingu teisininku (iš kurių kai kurie siūlo laisvas konsultacijas), kad įvertintų jūsų atvejį ir pamatytų, jei jūs esate geras kandidatas į rinkmenos bankrotą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *