Paskolos be uzstato

Kai prieita prie SBA Pasiūlymo Kompromise pateikimo, daug paskolos gavėjų mano, kad, kad pritartų jų sprendimui pasiūlo, jie turi paaiškinti savo pasakojimą apie sielvartą bankui didelėje detalėje. Aš gaunu tai: daugeliui žmonių, prarasdamas jų verslą (ir daugeliu atvejų jų gyvenimo santaupas) yra emocionaliai trauminė patirtis. Jūs padedate paskolos be uzstato savo visą gyvenimą į verslą. Jūs dirbate 80 valandų savaitę, nepaėmė atostogų per daug metų, ir jūs negalite prisiminti paskutinį kartą, kai jūs davėte save, atlyginimas už liesų kiekių turėjo padėti maistą ant stalo ir sulaikyti žibintą ant. Tuo metu, kai suprantama, kad jūs buvote per finansinį pragarą, istoriją to, kaip jūsų atskleista nelaimė neketina būti centru jūsų banko ir SBA OIC sprendimas

Paskolos be uzstatoKai aš aptariu šią temą su klientais, aš bandau neatrodyti beširdis, bet kadangi man moka, kad patarčiau klientui, aš tikrai turiu paaiškinti, kodėl istorija to, kas privedė prie verslo nesėkmės yra iš esmės nereikšminga dėl dviejų pagrindinių priežasčių:

1) Kiekvienas verslas, kuris nepasisekė turi istoriją. Keli yra liūdnas greitieji kreditai negu kiti, bet iš esmės, detalės yra paprastai tas pats. Jei SBA eitų į atleistą skolą, pagrįstą "kieta laime" istorijos, jie atleistų beveik kiekvieną paskolą, kuri kada nors neįvykdė įsipareigojimų. Aš galiu pasakyti jums, kad tai nėra atvejis.

2) svarbiausias banko ir SBA tikslas atgauna pinigus, kuriuos jie paskolino jums. Jų filosofija yra paprasta: jūs pasiskolinote pinigų, ir esate teisiškai atsakingas už grąžinimą skolos nepriklausomai nuo to, kiek jūs praradote pinigus ant verslo. Tuo metu, kai tai priverčiantis racionalizuoti tai kadangi kreditas5000 jūs praradote pinigus, bankas turi norėti turėti lygiai nuostoliuose, tai yra tik ne, kaip bankai žiūri tai. Jei jūs neturite gebėjimo grąžinti skolą visiškai, tai taip, jūsų SBA skolos sprendimas gali būti galimas. Bet tik todėl, kad jūs pralaimėjote, 50$ K ant verslo nereiškia, kad bank/SBA noras bus automatically, atleistas jūsų paskolos dalis. Net jei jūs smarkiai manote, kad bank/SBA turi dalyvauti nuostoliuose, jūs esate geriau apsirūpinęs ne to jūsų skolintojui išreiškimas.

Tik, kad vairuotų punktą namo, yra tam tikri bendri klausimai ir komentarai, kuriuos aš gaunu, greta mano atsakymo:

Klientas: aš nupirkau savo verslą, ir atrodo, kad pardavėjas apgaudinėjo mane. Verslas nedaro kaip beveik tiek daug, kiek pardavėjas tvirtino, kad jis bus. Bankas apsvarstys tai, ir jie padės man iškelti pardavėjui bylą?

Aš: Deja, bankas nesirūpins, kad jūs jaučiate, kad jus apgaudinėjo, ir jie paskolos be uzstato paprastai nesidomi byla su pardavėju. Daugeliu atvejų, užima daug laiko ir pinigų, kad įrodytų apgaulę, ir kadangi bankai turi ribotus išteklius, tai nėra kelias, jie domisi mažėjimu.

Klientas: aš praradau [Intarpo Dolerio Kiekį Čia] ant šio verslo! Tai buvo didžiulis mano gyvenimo santaupų gabalas, apimant mano išėjimo į pensiją pranešimus, naminę teisingumo paskolą, ir mano akcijos portfelį. Bankas turi suprasti tai. Aš vis dar turiu santaupas, bet bankas turi suprasti, kiek aš jau pralaimėjau.

Aš: ties Bankais susitelkia atgavimas pinigų, kuriuos jie paskolino jums. Liūdnai, kiek jūs pralaimėjote nėra tiek daug faktoriaus kaip pinigų kiekis, jūs turite išlikimą.

Taip, jei foninė istorija neturi paskolos be uzstato reikšmės, kas tikrai turi reikšmę?

Įsiskolinęs atleidimas, dauguma atvejų, yra verslo sprendimas. Tai reiškia, kad bankas paskolos be uzstato pasirenka pasirinkimą, kuris bus jų priežastis atgaunantis didžiąją dalį pinigų, tokiu būdu geraširdiškumas nebus išlyginimo dalis. Daugelis paskolos gavėjas gali manyti, kad filosofija nėra teisinga, bet tai yra tikrovė situacijos kai prieita prie SBA Pasiūlymo Kompromise. Negalima pasakyti, kad jūsų bankininkas nesimpatizuos jūsų situacijai, ypač jei jūs turėsite gerą santykį su jais. Net tokiu atveju, svarbu atsiminti, kad SBA turi finalą, sako apie jūsų OIC, taip, net jei jūsų bankininkas buvo jūsų motina, jie neturi valdžios pritarti jūsų OIC be SBA pritarimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *