Pašto vidurinio išsilavinimo finansavimas: studentas skolina alternatyvas – 1 dalis 2

Kanadoje, ir JAV, vyriausybės apsirūpina, efektyvi mokesčiu priemonė tėvams į jeigu ne studentų pašto vidurinis išsilavinimas (vėliau vadina kaip kolegijos išsimokslinimas). Penkiasdešimt procentų Kanados tėvų nedaro jeigu ne jų vaikų kolegijos išsimokslinimas. JAV, kasmet, šešiasdešimt procentų studentų skolinasi, kad užmokėtų šitas išlaidas. Pagal neseną studijavimą jaunų suaugusių tarp 22 ir 32, daugiau kaip pusiau finansavo jų išsimokslinimą su studentų paskolomis. Penkiasdešimt keturi procentai sako, kad vartojamoji paskola skola yra jų didžiausia finansinė įmonė su 42 %, kviečiančiais tai "triuškinantis".
Daug tėvų laukia vaikų panaudoti studentų paskolas, kad finansuotų kolegijos išsimokslinimą. Keli šitų tėvų teigia, kad vaikų darbas sunkiau ir daro geriau, kai pirma paskola nemokamai jie moka savo savas išsimokslinimo kainas. Turbūt, šitie tėvai laikosi šios nuomonės todėl, kad jie nemoko savo vaikų gero valdymo pagal Penkiaknygę 6:4-9, ir Patarlių 22:6.

Mes neturime laukti mūsų vaikų būti apdairus ir elgtis kaip geri prižiūrėtojai, kai visuomenė skatins blogą valdymą, ir begaliniai tėvai nusileidžia socialiniam spaudimui. Gausūs vidurinės mokyklos studentai sako man, kad kreditinė kortelė yra kažkas, turėjo papratimą gauti tai, ko žmonės nori, kai jie negali leisti sau jos. Skolinimasis, kad užpildytų laikiną darbuotoją nori, yra normalus, šitie studentai sako; tai yra tuo, ką jie mato. Skolinimasis, kad lankytų koledžą todėl, kad tai yra daiktas, kad padarytų, paruošia dirvą aukos mentalitetui.

Kas potencialūs šaltiniai turi finansuoti kolegijos išsimokslinimą, kai tėvai ar saugotojai netaupo? Stipendijos, stipendijos, dotacijos, pajamos, greitieji kreditai bedarbiams paskolos.

Jums esate 18-19 metų, norėdamas įeiti į kolegiją, bet sulūžote; ką jūs darote? Aš pasisiūlau, jei jūs sekate Jesus, jūs turite žinoti, ar Jis nori, kad jūs lankytumėte koledžą, dabar. Todėl, pirmas žingsnis turi siekti Jo… ne mano noras, bet Jūsų noras. Per dažnai, žmonės dumia, kad pasiskolintų todėl, kad visuomenė laukia, kad tam tikras kelias… baigia vidurinę mokyklą tada šalin kolegijai nepriklausomai nuo aplinkybių.

Kai Valdovas rodo jums, kad jūs turite lankyti kolegiją, zvimbimą, zvimbimas lauke, nuspręsti, finansuoti, įvykdyti mirties bausmę, apžvalga.

Zvimbimas

Ką Valdovas atskleidė jums apie pašto vidurinį išsilavinimą? Kas yra pirminis tikslas? Ką jūs studijuosite? Kur jūs galėtumėte nueiti? Kai jūs galėtumėte pradėti? Kur jūs galėtumėte gyventi? Kokios alternatyvos egzistuoja, kad pasiektų jūsų tikslą? Kas, jei jūs nuėmėte metus? Jie yra paprasčiausiai keli klausimai, kad padėtų svarstyti pilnus sprendimo padarinius lankyti kolegiją. Būkite tikslus kaip įmanomas; tačiau, nesvarstykite finansavimo šaltinių dar. Pažiūrėkite į tai, ar jūs turite mokytis, kur, kodėl, kai, kainos, bet ne, kaip užmokėti. Tai yra vėliau. Atskirkite pagrindines analizes kuris, kai, kodėl, kur, kaip, nuo užmokesčio.

Kaip jūs meldžiatės, atsiminkite, Dievas yra Dievas detalių ir parodys jums Jo tikslą. Būkite atviras Jam. Nepradėkite nuo išankstinių nuomonių. Ypač, neleiskite neužbaigtų žinių finansuoti alternatyvų įtaką jūsų mąstymas.

Pirmas šios stadijos leidimas galėtų parodyti skirtingus kelius. Kiekvienam, garantuokite, kad jūs rašote tikslą (Masinis išsikėlimas 3:10-12), planas, ir biudžetas.

Zvimbimas Lauke

Stadija kiekvienas padėjo svarstomą problemą dėmesio centre. Dabar, atsitraukite, pažiūrėkite į didelį paveikslą, svarstykite tikėtina skirtingų kelių rezultatus. Aš kartojuosi; dabar, nesvarstykite finansavimo.

Jei pasirinkimas apims nutolimą nuo namų, svarstykite savo tikėtiną būsimą gyvenseną. Jūs būsite savarankiškai, numatydamas save savarankiškai. Jūs gaminsite valgį? Jūs galite gaminti valgį? Jums reikės į bakalėjos parduotuvę, padarysite skalbyklą, valysite jūsų butą. Šitam veiksmui reikia laiko, pastangų, ir fondų.

Kaip drausmingas jūs dirbate savarankiškai? Jūs neturite suvokti visko dabar, bet nuspręsti tai, ką jūs turite padaryti šiandien, kad pradėtumėte pasiruošti vėliau.

Svarbiausias šio skyriaus tikslas garantuoja, kad jūs žiūrite į didesnį paveikslą ir bandote suprasti plačius, potencialius padarinius.

Apsispręskite

Dalis du renginiai jūsų du pagrindiniai sprendimai ir finansavimo alternatyvos.

Copyright © 2013, Michel A. Skambutis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *