Studentų paskolos pagalba: sudėtingos atmokėjimo programos atneš palengvėjimą

Žmonės, ieškantys federalinės studentų paskolos pagalbos, dažnai siekia žemesnių mėnesinių užmokesčių. Su studentų įsiskolinusiais skaičiais, pralenkiančiais kreditinės kortelės skolą, tai yra nenuostabu yra labai daug namų ūkio, reikiančio pagalbos. greitos paskolos Taip pat kaip bet kokia kita skola, svarbu pasilikti einamasis ant užmokesčių, dengiant visas kitas gyvenančias kainas. Kai kurie žmonės yra linkę išvengti kolegijos skolos, kai vietoj to – jie galėjo pasinaudoti federaliniais studentų paskolos atmokėjimo planais.

Standartinis Atmokėjimo Planas

Šis planas neša mažiau palūkanų negu kiti planai; minimalus galimas užmokestis yra 50$ per mėnesį iki 10 metų. Visos Tiesioginės Paskolos ir federalinis Stafford Loans turi teisę greta PLIUS paskolos.
Diplomuotas Atmokėjimo Planas

Šiame plane, užmokesčiai prasideda žemai tada, palaipsniui didėja kas dvejus metus iki 10 metų. Visaapimanti kaina yra brangesnė negu Standartinis paskolos Planas ir apima tas pačias paskolas.

Nusitęsęs Atmokėjimo Planas

Nusitęsęs planas siūlo daugiau laiko grąžinti paskolą, iki 25 metų. Tai dengia tas pačias paskolas kaip du virš, bet pašalpa keisis, pagal kurį paskolos yra jūsų portfelyje. Užmokesčiai yra žemesni negu Standartinis Planas dėl papildomo laiko, pridėto prie jūsų paskolos trukmės. Planas kainuos daugiau per ilgį paskolos palyginti su Standartiniu Planu. Pasitikrinkite aplink studentų paskolos skolos pagalbos paslaugas, kad sužinotumėte daugiau apie šį planą ir jūsų studentų paskolos skolos tipo tinkamumą.

Pajamomis pagrįstas Atmokėjimo Planas (IBR)

Šis planas dengia tas pačias paskolas kaip anksčiau minėti planai, apimdamas Tiesioginį, ar FFEL konsolidavo paskolas, kurios nebuvo padarytos tėvams. Jūsų mėnesiniai užmokesčiai yra apskaičiuoti pagrįsti 15 % pretendento savarankiškų pajamų ir 150 % valstybės gyvenamosios vietos skurdo nurodymų jų šeimos dydžiui. Šis užmokestis yra iš naujo apskaičiuojamas kasmet, kad pajamos didėja, taip bus mėnesiniai užmokesčiai. greiti kreditai Turi būti finansinio sunkumo ženklų. Po 25 užmokesčių metų, nepadarytas balansas bus atleistas. Visaapimanti plano kaina yra tipiškai aukštesnė negu Standartinis Planas ir gali būti mokesčio kaltinimų atleistam kiekiui.

Mokestis, Kadangi Jūs Uždirbate Atmokėjimo Planą

Šis planas dengia visą Tiesioginį ir federalinį Stafford Loans, apimdamas visus PLIUS paskolos, padarytos studentams (ne jų tėvai) ir konsoliduotos paskolos, kurios neapima tėviškų paskolų. Maksimalus mėnesinis užmokestis bus tiktai 10 % savarankiškų pajamų. Užmokesčiai pasikeičia kaip pajamų pakeitimai į iki 20 metų paskolos trukmę.

Tai yra naujausias atmokėjimo planas, pasiūlytas Išsimokslinimo Skyriaus. Nauji paskolos gavėjai, ar tie, kas pasiskolino po 2001 m. spalio 1-osios ir išėmė išmokas ant ar po 2011 m. spalio 1-osios, turi turėti dalinį finansinį sunkumą. Užmokesčiai yra žemesni negu Standartinis Planas, gali būti atleistas po 20 metų užmokesčių ir kaip su IBR, gali būti mokesčio kaltinimas atleistam kiekiui.

Atsitiktinis pajamomis Atmokėjimo Planas

Ši programa dirbs su visomis Tiesioginėmis Paskolomis, PLIUS paskolos, padarytos studentams ir Tiesioginėms Konsolidacijos Paskoloms. Užmokesčiai yra apskaičiuoti pagrįsti kiekiu įvestų paskolų, jūsų pajamos ir šeimos dydis. Užmokesčiai pasikeis kaip pajamų pakeitimai į iki 25 metų paskolos trukmę. Po 25 užmokesčių metų likęs paskolos balansas bus atleistas ir priklausantis galimiems mokesčiams.

Pajamos – Jautrus Atmokėjimo Planas

Šis planas apims visą federalinį Stafford Loans, FFEL PLIUS Paskolos ir FFEL Konsolidacijos Paskolos. Mėnesinis užmokestis priklausys nuo pajamų ir keisis, kadangi pajamos keičiasi iki 10 metų. Kitas įvairus faktorius yra, kad skolintojas nustatys jūsų mėnesinį užmokestį pagal jų skaičiavimo formulę.

Kadangi jūs galite pamatyti, kvalifikavimo procesas tam, kad gautų studentų paskolos užmokesčio pagalbą prie atmokėjimo planų gali būti ganėtinai painus ir reikalingas didelio laiko į rūšį per sunkumus. Derinkite aplink ekspertą, kad įrašytumėte jūsų taikomas paskolas plane, kuris pritaikys jūsų biudžetą ir būsimus finansus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *