Privačios paskolos

Privačios paskolos yra kiekiai pinigų, duotų skolintojo (asmuo, skolinantis lauke pinigus) paskolos gavėjui, tam tikrai trukmei laiko su sutartimi, kad užmokėtų ar mokestį už pasiskolintą kiekį ar dėl palūkanų, sutampančių su paskolos trukme.

Paprastai, paskola yra negarantuota paskola, kas reiškia, kad pasiskolintas kiekis nėra palaikytas įkeisto turto. Tikslas papildomų padavimų kaip pažadas, kad atveju privačios paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje, įkeistas turtas yra duotas skolintojui vietoje prarastų pinigų. Skolintojas tada valdo įkeistą turtą, kad ir kas tai gali būti.
Peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas yra negarantuotos privačios paskolos forma. Dažniausiai žmonės eina šis maršrutas todėl, kad paskolos gavėjas turi žemą kredito rezultatą, ir bankas neskolins lauke pinigų jiems. Peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas darbus, beveik tokius pat kaip visos kitos formos pasiskolinti pinigų, ar tai yra per grynųjų pinigų avansus, kreditines korteles, ar kitus paskolų tipus. “Peras” yra tiesiog bet koks asmuo su priemone, pasiekiama tam, kad paskolintų lauke pinigus. Tai pavadina peru, kad įsižiūrėtų todėl, kad privačios paskolos gavėjas nesiskolina nuo banko ar kažkokios kitos finansų įstaigos. Peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas apima skolintoją, skolinantį pinigus paskolos gavėjui, kuris moka ar fiksuotą sumą už pasiskolintą kiekį ar dėl palūkanų.

Kadangi peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas yra forma negarantuotų paskolų, ir todėl įkeistas turtas nėra panaudotas kaip forma pažado užmokesčiui, paskolos gavėjas gali tiktai duoti jo/jos žodį ant atmokėjimo. Šis sutarties tipas yra dėl vienintelio paskolos gavėjo taktiškumo. Paskolos gavėjas duoda jo/jos pagrindinį identifikavimą skolintojui, nuo kurio skolintojas priima sprendimą, ar paskolinti lauke pinigus šiam asmeniui.

Tačiau, yra daug svetainių dabar, kai pasiūlymas diskretiškas skolinimas ir skolinimasis. Skolintojų grupė “investuoja kapitalą”, dėdama jų pinigus į pranešimą apie tam tikros rūšies, kuriam paskolos gavėjas ima privačią paskolą. Nėra jokio tiesioginio kontakto tarp paskolos gavėjo ir skolintojo per šį svetainės tipą. Šio svetainės tipo susitarimas nusprendžia, kad paskolos gavėjas daro mėnesinius užmokesčius už paskolą paimtus. Skolintojas tiesiog gauna originalų kiekį, paskolintą su palūkanomis dėl augimo priklausomai nuo paskolos sutarties. Kai kurie pero tipai, kad įsižiūrėtų, skolindami nereikalingas kreditingumo patikrinimo; dar, kiti daro.

Normos privačiose paskolose keičiasi; tačiau, todėl, kad tai yra negarantuota paskola, palūkanų norma yra dažnai aukštesnė negu paskola, palaikyta įkeisto turto. Palūkanų normos yra aukštesnės negarantuotose privačiose paskolose dėl fakto, kad jie yra negarantuoti. Negarantuota paskola reiškia aukštesnį finansinių įsipareigojimų nevykdymo pavojų. Tačiau, kad atremtų šį faktą, skolintojas turi pagrindinę informaciją dėl privačios paskolos gavėjo darbo informacijos. Priklausomai nuo paskolos gavėjo atskirų aplinkybių (pavyzdžiui. Darbo padėtis, paskolos kiekis, ir kredito reitingas), metinė procentinio dydžio norma, ar BALANDIS, gali keistis nuo maždaug 6 procentų į maždaug 35 procentus datą, kuri šis straipsnis buvo parašytas.

Panašiai, kiekis, kuris gali būti pasiskolintas keičiasi be to. Tipiškai, įsižiūrėkite, kad įsižiūrėtumėte, skolindamas kepures į apytiksliai 5.000$. Priešingai, minimalus kiekis, kuris gali būti pasiskolintas yra apytiksliai 100$. Tai vėl labai priklauso nuo atskirų pasiskolinančių pinigų. Vienintelis būdas žinoti yra per tyrinėjimą įvairių kompanijų ir/ar svetainių, aprūpinančių paskolas.

Kartais, kai jūs turite mainyti į grynuosius pinigus greitai ir neturite kito pasirinkimo, peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas ar kitos privačių paskolų formos yra nuostabus. Tai yra diskretiškas metodas gauti pinigus skubiai. Jei asmuo gali lengvai grąžinti paskolą, tai yra išmintingas pasirinkimas.

6 thoughts on “Privačios paskolos”

  1. Skubiai reikalinga 2000Lt paskola. Prašau dviejų mėnesių laikotarpiui.Kredito istaigos man paskolos suteikti negali.

  2. Labai skubiai reikalinga 2000 Lt paskola pusei metu. Kredito istaigos paskolos suteikti negali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *