Privačios paskolos

Privačios paskolos yra kiekiai pinigų, duotų skolintojo (asmuo, skolinantis lauke pinigus) paskolos gavėjui, tam tikrai trukmei laiko su sutartimi, kad užmokėtų ar mokestį už pasiskolintą kiekį ar dėl palūkanų, sutampančių su paskolos trukme.

Paprastai, paskola yra negarantuota paskola, kas reiškia, kad pasiskolintas kiekis nėra palaikytas įkeisto turto. Tikslas papildomų padavimų kaip pažadas, kad atveju privačios paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas paskoloje, įkeistas turtas yra duotas skolintojui vietoje prarastų pinigų. Skolintojas tada valdo įkeistą turtą, kad ir kas tai gali būti.
Continue reading “Privačios paskolos”

Studentų paskolos smogia naujiems įrašams – grasinantis ekonominiam vystymuisi

Su kombinacija silpnos darbo rinkos ir aukštojo išsilavinimo pakėlimo mokymo įstaigomis, daugiau jaunimo randa menką pasirinkimą, bet lankyti kolegiją su fondais, pasiskolintais nuo studentų skolintojų. Dėl augančios kainos ir reikalavimo, kiekis pinigų, įsiskolintų vidutinio absolvento ir bendrosios sumos, įsiskolintos studentų paskolose, pakilo iki rekordinio zidiniu apdaila lygio lygmenų. Ne tiktai tai privers daug absolventų siekti darbo vietų, kurias jie galbūt nemėgsta, tai taip pat palieka neseną grads su mažomis grynosiomis pajamomis su, kuris paskatinti ekonominę veiklą. Be reikšmingos ir fundamentalios reformos į mokomąjį finansavimą, šitie faktoriai tęs nusausinti darbą ir vartojimo kaštus.
Continue reading “Studentų paskolos smogia naujiems įrašams – grasinantis ekonominiam vystymuisi”