Šeši patarimai, kad padėtų jums pripažinti blogą kredito paskolos suktybę

Kentėjimas ir neviltis, sukelta tebevykstančios kredito krizės ir darbo nuostolių, sukūrė visą naują sparčiai augančią pramonę.

Blogos Kredito Paskolos greiti kreditai Suktybės

Tai yra ypač siaubingas reiškinys, todėl, kad žmonės, kurie valdo šitas suktybes medžioja tuos, kad didžiajai daliai reikia pagalbos, ir jie nesirūpina, jei jie padeda paskutinį nagą, į šeimos finansinį karstą.

Žmonės, kurie skęsta po dusinančia skola, ir turi blogą kreditą yra bombarduojami skelbimais kaip jie, ir daugeliu panašių vieno dolerio banknotų.

Ieškojimas Paskolos Ar Kreditinės kortelės, Bet Nemano, kad Jūs Ruošitės?
Atšauktas Banko dėl Jūsų Blogos Kredito Istorijos?

Gaukite Greitą Paskolą. Garantuotas. Joks Kreditingumo patikrinimas Ir Žemos Palūkanos!

Asmuo paskolos bedarbiams tai beviltiška paskolai lengvai yra gundomas prie reklaminių skelbimų ir žiniatinklio svetainių kaip jie, todėl, kad jie siūlo paprastą ir greitą atokvėpį nuo kančios.

Tai pasako tačiau, kuris įspėjo, yra forearmed;

Taip išleiskite mus Žvilgsnis Į Patarimą-Offs Plyšti-Offs.

Tik vienas iš sekančio turi priversti jus pakelti jūsų čiuptuvėlius, ir daugiau kaip vienas jų turi nusiųsti jus ieškantis kito skolintojo.

1), Jei jums pasiūlo paskolą ant telefonas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kompanijoms, kurios daro verslą telefonu JAV uždraudžia pagal įstatymą pažadėti jums paskolą, ir paprašyti, greitieji kreditai kad jūs užmokėtumėte už tai anksčiau, negu jie atgabens.

2) Federalinė prekybos komisija (FTC), kuris yra federalinė agentūra, kuri tiria ir šalina nesąžiningą ir apgaulingą prekybos praktiką sako;

" Jei jūsų paprašo užmokėti mokestį už paskolos ar kreditinės kortelės pažadą, tai jūs galite beveik tikėtis fakto, kad jūs turite reikalo su suktybės menininku".

3) skolintojas, kuris nesidomi jūsų kredito istorija.

Skolintojas, kuris sako, kad jis nesirūpina apie jūsų kredito įrašą turi tikrai duoti jums priežastį įmonei. Kodėl jis nesirūpina?

Koks nors skelbimas, kuris sako daiktus toks kaip, "Blogas kreditas? Jokia problema "ar" Mes nesirūpiname apie jūsų praeitį. Jūs užsitarnaujate paskolą "ar" Gaunate pinigus greitai" ar net "Jokią kankynę – Garantuotas", dažnai siūlo suktybę.

4) skolintojas, kuris naudoja mėgdžiotojo vardus, ir panašias žiniatinklio svetaines.

Kabliai dažnai duos savo kompanijų vardus, kurie atrodo panašūs į žinomą ir gerai gerbtos organizacijos, ir jie taip pat kuria žiniatinklio svetaines, kurios atrodo kaip originalai.

Kvieskite direktyvinę pagalbą, ar nustatykite skolintojo skaičiaus vietą telefonų knygoje, ir paskui kvieskite skaičių, kad patikrintumėte, kad jie yra iš tikrųjų, kuo jie tvirtina būti.

Būkite įsitikinęs, kad gausite fizinį adresą. Skolintojas, kuris tiktai aprūpina P.O. Dėžė yra toks, kurį jūs turite nedelsiant tikrinti su tinkamais valdžios organais.

5) skolintojas, kuris nėra užregistruotas jūsų valstybėje.

Skolintojai ir paskolos brokeriai yra reikalingi pagal įstatymą užsiregistruoti valstybėse, kur jie daro verslą. Kad patikrintumėte jų registraciją, kvieskite savo valstybės prokuroro General įstaigą, ar jūsų valstybės Bankininkystės ar Finansinio Reguliavimo Skyrių.

6) skolintojas, kuris paprašo, kad jūs prijungtumėte pinigus ar užmokėtumėte asmeniui.

Niekada nepadarykite užmokesčio tiesiogiai asmeniui kreditinei kortelei ar paskolai, todėl, kad joks įstatyminis skolintojas kada nors neprašytų tokio daikto.

Su viltimi anksčiau minėta informacija padės neleisti jums būti atplėštas, bet prašom padėti kitiems taip pat.

Jei jūs susitinkate kompaniją, tai daro bet kurį iš anksčiau minėtų, tai prašom pranešti tinkamus valdžios organus.

Kur Skųstis

FTC darbai vartotojui, kad sutrukdytumėte apgaulingoms, apgaulingoms, ir nesąžiningoms verslo praktikoms rinkoje ir aprūpintumėte informaciją, kad padėtumėte vartotojų taškeliui, sustokite, ir išvenkite jų. Kad registruotumėte nusiskundimą ar gautų laisvą vartotojo svarstomų problemų informaciją, aplankykite ftc.gov ar nemokamą paklausimą, 1-877-FTC-HELP (1-877-382-4357); TTY: 1-866-653-4261.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pagaliau – Truputėlį Patarimo Tai nėra Patarimas

Jei jūs turite įsiskolinusias problemas, tai pats pirmas daiktas, kurį jūs turite padaryti turi susisiekti su jūsų kreditoriais, ir pastangomis nuspręsti problemas, ir kuo greičiau tuo geriau.

Jei jūs negalite nuspręsti sunkumus savarankiškai, ar jums reikia kažkokios pagalbos, darančios tai, tai susisiekiate su kredito patarimo paslauga.

Yra nekomercinių organizacijų kiekvienoje valstybėje, kurios pataria ir auklėja žmones ir šeimas apie įsiskolinusias problemas, biudžeto sudarymą, ir kredito naudojimą išmintingai.

Jų paslaugų kaina yra ar laisva ar minimali, ir mes kalbame apytiksliai $25,00 – ir kredito sąjungos, universitetai, karinės bazės, ir apgyvendinimo valdžios organai dažnai duoda žemai kainos patarimą be to.

Pasimokyti daugiau apie prekybinį ryšį su skola, apimdamas, kaip išrinkti kredito patarimo paslaugą, vizito >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *