Kas yra studentų paskolos atkūrimas?

Pernai, pagrindinis pakeitimas buvo padarytas į federalines studentų paskolas, kurios yra jau numatytojoje paskolos padėtyje. Paskolos gavėjai, kurie neįvykdė įsipareigojimų šitose paskolose gali dabar kreiptis dėl kažko pavadinto ‘Pajamomis pagrįstas Numatytasis Atkūrimas.’ Tuo metu, kai šis naujas įstatymas neatleidžia viso paskolos kiekio, jis tikrai aprūpina labai būtiną lūžį tūkstančius studentų, kurie kovojo su numatytąja paskolos padėtimi.

Pajamomis pagrįstas Numatytasis Atkūrimas, Paaiškintas

Prasidėdami 2014 m. liepos 1-ąją, paskolos greitasis kreditas gavėjams, kurie neįvykdė įsipareigojimų studentų paskolose davė pasirinkimą. Jie galėjo ar tęsti numatytąją padėtį, ar jie galėjo kreiptis dėl Pajamomis pagrįsto Atkūrimo. Šis atkūrimo tipas atsižvelgia į paskolos gavėjo einamąsias pajamas, ir pasiūlo užmokesčio strategiją, susidedančią iš 9 mažų užmokesčių (keli galėjo būti taip žemi kaip 5$ už užmokestį), kad nuneštų numatytąją padėtį nuo paskolos gavėjo kredito įrašo

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kodėl Šis Įstatymas buvo Priimtas

Vienąsyk anksčiau šio naujo įstatymo, paskolos gavėjas turėjo užmokėti, komplektas kas mėnesį pasiekia, kad paspruktų iš paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymo. Šis kiekis galėjo labai svyruoti priklausomai nuo agentūros, atsakingos už paskolą. Taip, tuo metu, kai vienas paskola nuo 18 metu paskolos gavėjas galėtų užmokėti 100$ 50.000$ paskoloje per mėnesį, kitas paskolos gavėjas su tuo pačiu kiekiu paskolos skolos (50.000$) galėjo užbaigti 300$ per mėnesį mokėjimą. Kiekio komplektas buvo nustatytas pagal įstatymą, pavadintą ‘protingu ir įperkamu,’ bet ta norma buvo nustatyta agentūros, kuri laikė paskolą.

Kadangi šitos normos svyravo tiek daug nuo agentūros agentūrai, vyriausybė nusprendė įžengti ir mesti artimesnį žvilgsnį į asmens einamąjį pajamų darbo užmokestį. Asmuo, kuris priverčia 30.000$ per metus negalėti leisti sau užmokėti to paties, ar daugiau, negu asmuo, darantis 70.000$ per metus. Dabar, Numatytasis Atkūrimo įstatymas egzistuoja, ir šis įstatymas iš tikrųjų atsižvelgia į bendrąją sumą pinigų, kuriuos jūs darote. Kitaip tariant, užmokesčiai, kuriuos jūs turėsite padaryti, kad sugrįžtumėte į reguliarų (ne finansinių įsipareigojimų greiti kreditai nevykdymas) paskolos padėtis gali būti daug žemesni, negu jie turėjo papratimą būti.

Vertė Padėtis

Jei jūs šiuo metu neįvykdėte įsipareigojimų savo federalinėse studentų paskolose, tai verta mesti artimesnį žvilgsnį Numatytajame Atkūrimo pasirinkime. Kodėl? Nesikreipdami dėl pajamomis pagrįstų užmokesčių tuo metu, kai finansinių įsipareigojimų nevykdyme, jūsų darbo užmokestis galėjo būti puoštas ir kiti daiktai galėjo įvykti jums pagrįstas jūsų numatytąja padėtimi. Tuo metu, kai kiekviena valstybė yra unikali, nesumokant federalinę paskolą tai yra finansinių įsipareigojimų nevykdyme, niekada nesprendžia gerai paskolos gavėjui (jūs).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip jūs galite kreiptis dėl Numatytojo Atkūrimo? Šis procesas yra sudėtingesnis, negu tai skamba, ir tai tikrai reikalingas tam tikram gilesniam naujo įstatymo supratimui, kad įsitikintų, kad jūs gaunate teisingus užmokesčius, pagrįstus tuo, ką jūs iš tikrųjų galite leisti sau. Jei jūs esate šiuo metu numatytojoje padėtyje su kokia nors federaline studentų paskola ir reikiate pagalbos, jūsų geriausias veiksmo kursas turi pasamdyti advokatą, kuris supranta šio proceso painumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *