Studentų pagrindinės piliečių teisės: studentams su paskolomis pagalba

Kalifornijos valstybėje, studentai patyrė draminį savo mokymo ir kitų mokesčių padidėjimą. Tai dažnai versdavo studentus paimti privačiomis studentų paskolomis jiems, kad sugebėtų tęsti jų išsimokslinimą. Deja, ant baigimo, daugelis šitų studentų negali sumokėti šitas studentų paskolos skolas.

Tai yra daugiausia dėl augančios bedarbystės ir underemployment normų šalyje. Šitie greiti kreditai ekonominiai faktoriai taip pat kaip politika, kuri draudžia paskolos atleidimą per bankrotą privedė prie skolų padidėjimo. Vidutiniškai, absolventai gali užbaigti 26.000$ skolose. Tačiau, buvo kai kurie ekstremalūs atvejai, kur žmonės baigė tuo, kad įsiskolino daugiau kaip 100.000$.
Pastaraisiais metais, skola, užsitraukta nuo studentų paskolų, pasiekė rekordinį lygį. Su skaičiais, dabar rodančiais tai, kad būtų žymiai daugiau 1$ Trilijono dolerių, tai efektyviai tapo rimta problema. Keli net eina ligi šiol, kad greita paskola pasakytų, kad tai galėtų net sukelti blogesnę krizę negu toks, sukeltas šalies kreditinės kortelės skolos.

Atsakant į tai, įtakingas įstatyminis paketas paskambino, Studentų Teisių bilis buvo išvystytas Kalifornijoje. Šis įstatyminis paketas buvo įvestas Bob Wieckowski, Kalifornijos Asamblėjos nario. Jis išdėstė per interviu, kad išsimokslinimas turi tarnauti kaip kelias patraukimas nuo skurdo. Tačiau, žiauri nacionalinių studentų paskolos skolų valstybė parodo kitaip. kreditai be uzstato

Wieckowski Studentų Teisių bilis įstatyminis paketas turi tris gyvybines sudedamąsias įstatymų leidžiamojo organo dalis. Būtent jie yra Asamblėja Bill 233, Žinojimas Anksčiau, negu Jūs Įsiskolinsite Bill, ir Asamblėjos Bendram sprendimui 11.

Asamblėja Bill 223

Negalėjimas užmokėti privačias studentų paskolas laiku gali privesti prie rimtų pasekmių. Vienas iš bendriausių daiktų, kurie gali įvykti būtų darbo užmokesčio papuošimai., Pavyzdžiui, tie, kas yra už jų studentų paskolos užmokesčių dažnai praranda 25 % jų atlyginimo. Išskaitytas kiekis nueitų tiesiogiai į jūsų skolų mokėjimą.

Asamblėja Bill 233 yra sąskaita su studentų įsiskolinusio palengvėjimo tikslu turint omenyje. Kad padėtų tai į aiškius terminus, ši nauja įstatymų dalis siekia uždrausti ištesėjimą darbo užmokesčio papuošimo nurodymų neįvykdytose įsipareigojimų studentų paskolose, kurios nebuvo užsakytos ar garantuotos Jungtinių Valstijų federalinės vyriausybės.

Padėdami sustojimą į darbo užmokesčio papuošimo procesą, kreditoriai bus padėti į padėtį, kur jie turi nustatyti artimesnį dirbantį santykį su skolininkais. Per šiuos įstatymus, labiau realistinius ir labiau valdomi atmokėjimo planai, gali būti iškeltas. Šis atmokėjimo planas bus suformuluotas dviejų apimtų partijų, kiekviena duodanti vertinga įvestis apie temą.

Tai duoda skolininkams galimybę konsoliduoti studentų paskolas. Darydami taip, jie sugeba sutvarkyti savo finansus. Tai taip pat geriau įgalins juos išspręsti jų paskolas labiau savalaikiame būde.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žinokite Anksčiau, negu Jūs Įsiskolinsite Bill Hello. Papildanti dalis įstatymų leidžiamojo organo į Asamblėją, kurią Bill 223, žinomas kaip "Žino Anksčiau, negu Jūs Įsiskolinsite" Bill, siekia iškelti skolininko žinias apie studentų paskolos skolų temą. Tai padaroma taip reikalavimas studentų, gaunančių privačias paskolas lankyti paskolos patarimo sesijas ant įėjimo ir išėjimo. Šitos patarimo sesijos taip pat reikalingas lankymo studento tėvų, kurie veikia kaip ko skolininkas.

Tai yra todėl, kad dauguma studentų, kurie apima save privačiose paskolose dažnai daro taip, neturėdami detalių apsupimo žinių pagrindų kad tam tikra paskola. Daug studentų pasirašo studentų paskolas su neįtikėtinai aukštomis kintamomis normomis., Pavyzdžiui, daug šitų privačių paskolų bėga daugiau kaip 20 %.

Išskyrus nepadengtas kintamas normas, studentų paskola gali būti pavojinga daug skirtingų būdų. Šitos privačios paskolos dažnai stokoja būtinos apsaugos, reikalingos studentų., Pavyzdžiui, kai kurie iš jų stokoja lanksčių atmokėjimo planų. Yra taip pat tų tas trūkumo atidėliojimo pasirinkimas.

Žinoma, studento finansinis raštingumas neturi prasidėti universiteto lygmenyje. Greičiau, tai turi prasidėti daug ankstyvesnio amžiaus laiku. Buvo manyta, kad tokį mokymą padarytų K-12 sistemos dalimi. Tai yra, kad pagerintų studentų supratimą asmeninių finansų ir geriau įvertinti kreditų, santaupų, ir biudžeto sudarymo sąvokas. Jų žinių pagrindų turėjimas padarys tai, kad jie būtų daug geriau paruošti šitie situacijos tipai, kai jie susitinka tai ateityje.

Asamblėjos Bendras sprendimas 11

Ilgiausią laiką, skelbdamas bankrotą buvo, nepakankamai gauna asmenį iš jo įsipareigojimo į privačias paskolas. Iš tikrųjų, studentai nesugebėjo padaryti taip nuo 2005. Tai sukūrė ypač probleminę situaciją.

Savaime suprantama, Asamblėjos Bendras sprendimas 11 buvo įvestas, kad pataisytų šią specifinę keblią padėtį. Tai primygtinai siūlė Kongresą taisyti tam tikrus federalinius įstatymus supantis bankrotas. Šis sprendimas siekia leisti skolai, įsigytai per privačias paskolas būti atmestas, kai skolininkas skelbia, kad savęs yra subankrutavęs.

Per be perstojo augančią studentų paskolos skolos problemą šalyje, buvo daug pastangų ant vyriausybės dalies, kad pataisytų situaciją. Studentų Teisių bilis įstatyminis paketas, išvystytas Kalifornijoje, yra puikus pavyzdys tokių pastangų nuo jos trijų pagrindinių komponentų reikalo su įvairia aspektų problema savarankiškai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *