Studentų paskolos konsolidacija: prasibrovimas per kolegiją be skolos

Vidutinis kiekis studentų paskolos skolos, užsitrauktos kolegijos studentų šiomis dienomis, yra apytiksliai 26.000$. Studentų paskolos konsolidacijos programos, pasiūlytos Išsimokslinimo Skyriaus, atnešė kažkokį palengvėjimą paskolos gavėjams, sunkiai spaustiems, kad padarytų jų mėnesinius užmokesčius. Dar, ten vis dar lieka didžiulę įmonę dėl tų numatomų studentų, darančių planus lankyti kolegiją, bet ne tikras, kaip finansuoti jų išsimokslinimą.

Tokiu būdu galima įveikti kolegiją, neužsitraukiant jokios paskola studentams skolos? tikėkite ar ne – tai gali būti padaroma! Klausimas yra: Kaip?
Iš pradžių šalin, tai nėra į niekada anksti, kad pradėtų taupyti kolegijai. Vaikai maždaug 5 metų metų uždirba savaitinius kišenpinigius ir "papildomus pinigus" tam, kad padarytų daiktus aplink namą. Smogimas toli tie sunkiai uždirbti doleriai gali sudėti per tuos metus, kurie įvyksta greitieji kreditai internetu pirma kolegijos gyvenimo. Kai tik vaikui yra 15 metų, jie gali gauti darbo leidimą iš savo vidurinės mokyklos ir gauti darbą. Tos nepilnos darbo dienos valandos vietiniame greito maisto restorane ar bakalėjos krautuvėje gali būti įsiskolinusios laisvos kolegijos kelionės pradžia.

Laikydamasis palei linijas darbo kai prieita prie studentų paskolos skolos, kitas būdas įveikti kolegiją, neturėdamas skolintis dirba kompanijoje, kuri siūlo mokymo apmokėjimą. Tuo metu, kai labiausiai tikėtina, kad jūs turėsite dirbti, lankydamas koledžą, studentų paskolos pagalba neturi atvykti dėl paskolų. Tikslas, Naminis Sandėlis, Verizon Radijo imtuvas, Obuolys ir Starbucks yra tik keli, kurie padės užmokėti paskolos internetu nuo 18 metu jūsų kolegijos sąskaitą mokymo pagalbos programomis. Tuo metu, kai kažkokia pasiūlymo pagalba dirbantiems visą darbo laiką tarnautojams tiktai, kiti kaip UPS vertina savo tarnautojus, kad gautų pagalbą, jei jie yra tiktai nepilna darbo diena. Mokslo tarnautojai gali gauti iki 3.000$ pagalboje ir 4.000$, jei jie yra vadybos padėtyje.

Studentų paskolos palengvėjimo radimas gali taip pat atvykti dėl jungimo prie kariuomenės. Teisingai, jūs galite gauti savo mokymą, apgyvendinimą, ir knygas, užmokėtas už tai, kai jūs tarnaujate karinėje šakoje bent jau 3 metus. Jei jūs rimtai svarstote verbavimą į kariuomenę kaip būdą užmokėti už kolegiją, padarykite savo tyrinėjimą iš anksto, tokiu būdu jūs suprantate trukmę ir sąlygas naudoti GI Bill.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs nesate viršuje tam, kad būtumėte kareiviu ar nesate įsitikinęs dėl tikrovės darbo per mokyklą, jūs neturite pasiduoti bandymas pasiekti neįsiskolinusią kolegiją. Kolegijos pasirinkimas gali vaidinti didžiulį vaidmenį tame, kiek jūs mokate už mokyklą. Su sunkiu darbu, geros rūšys ir įspūdingas SĖDĖJO daugybė, jūs galite pasiekti kolegiją su stipendijomis. Jei jus "mergina" kelios mokyklos, kurios siūlo stipendijos pinigus jums, kad sektų, jūs būtumėte išmintingas, kad rūpestingai triauškintumėte ir palygintumėte skaičius anksčiau, negu jūs padarysite savo galutinį sprendimą.

Tuo metu, kai tam tikros kolegijos paketas gali atrodyti geras popieriuje, jis galbūt nesiseka, kad gerai, kai jūs įjungiate skaičius, kad gautumėte labiau realistinį paveikslą. Meskite gerą, kietą žvilgsnį į tai, ką jums siūlo ir būti įsitikinęs, kad neišleisite jūsų emocijų gauti jūsų geriausią, darydamas jūsų galutinį sprendimą.

Kolegija yra įsipareigojimas; finansiškai, protiškai ir emocionaliai. Darbas, kas jūs galite kelias anksčiau, negu jūs net pradėsite kreiptis dėl savo povidurinės mokyklos išsimokslinimo gali būti vienu iš geriausių, kuriuos jūs galite padaryti sau savarankiškai. jei jūs iš tikrųjų norite padaryti viską, kurį jūs galite, kad duotumėte diplomą kolegijai, neturėdamas studentų paskolos skolos ryšulio, svarstyti patarimais virš. Ilgame prabėgime tai išgelbės jus. Jei jūs jau turite studentų paskolas ir kovojate padaryti jūsų užmokesčius, svarstyti studentų paskolos konsolidaciją. Galimybės yra jūs, suras kažkokį palengvėjimą jūsų biudžetui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *