Studentų paskolos konsolidacija: svarstykite trumpus ir ilgalaikius finansus

Sudomintiems federalinėmis studentų paskolos konsolidacijos programomis, yra kvalifikacijų, kurios turi būti sutiktos. Daugumai žmonių su federalinėmis paskolomis, konsolidacija paskolos yra galimybė į grupės paskolos užmokesčius į vieną įperkamą mėnesinę kainą. Palūkanų norma, pritaikyta naujai paskolai, yra vidurkis visų kitų paskolų su pridėjimu vieno aštunto procento su palūkanų norma, užbaigta 8.25 %. Daugeliui skolininkų, tai daro labiau biudžetui draugiškas išlaidas.

*In užsakymas ruoštis Tiesioginei Konsolidacijos Paskolai, jūs turite turėti bent jau vieną savo federalinių paskolų per jos grakštumo periodą (laikas tarp baigimo ir iš pradžių suplanuoto užmokesčio) ar atmokėjime.
*Defaulted paskolos nesiruoš. Kad apimtų bet kokią numatytąją skolą, skolininkas turi iš pradžių įvykdyti užmokesčio pasirengimą su paskola servicer, ar skolininkas turi sutikti grąžinti studentų paskolos skolos konsolidacijos užmokesčius pagal Atsitiktinio pajamomis Atmokėjimo Plano ar Pajamomis pagrįsto Atmokėjimo Plano terminus ir sąlygas.

*In dauguma atvejų, srovė, konsoliduota paskola galbūt nėra naujos konsolidacijos paskolos dalis, jei papildoma Tiesioginė kreditai Paskola ar FFEL Programos Paskola nėra įtrauktos. Yra unikalių tam tikrų aplinkybių, kuriomis konsolidacija iš naujo yra leista be naujos paskolos įtraukimo. Derinkite aplink federalinį konsolidacijos ekspertą, kad žinotumėte, jei jūsų skola turi teisę konsolidacijai iš naujo.

Viena iš svarbesnių taisyklių paskolos konsolidacijai, kuri per dažnai yra ignoruojama tikrina dėl kitų tipų taupymo tinkamumo anksčiau jūsų skolos į konsolidaciją dėjimo. Kadangi šis atmokėjimo planas yra pasiūlytas privačioms paskoloms, tai yra labiau vieningas požiūris, kad paskolintų affordability. Su federalinėmis studento kreditai bedarbiams paskolomis, nors, tai galbūt neatneša skolininkui taupymoo. Kadangi konsolidacija gali anuliuoti tinkamumą apie kitą federalinę pašalpą, visada geriausia surasti visas tinkamas programas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Studentų paskolos paslaugos programos dirba per įsiskolinusį portfelį, kad įsitikintų, kad tai yra geriausias veiksmo planas.

*Federal studento paskolos portfeliai bus apžvelgti. Įsiskolinę kiekiai, palūkanų normos ir užmokesčio kiekiai bus visi paimti po apsvarstymu.

*The visos sumos užmokesčio kiekiai bus palyginti su jūsų biudžeto tinkamumu. Jūs negalite norėti apimti visų paskolų į jus konsolidacijos paskola. jei palūkanos bus mažos, ir užmokestis yra labai įperkamas, tai išgelbės jus, pinigai, kad atsiskaitytų su paskola kaip yra.

*Using konsolidacijos kalkuliatorius, paskolos ekspertas nustatys mėnesinį užmokesčio kiekį jei konsoliduotas. Jūs žinosite, kiek jūs būsite skolingas kas mėnesį ir kaip ilgai jūs darysite užmokesčius. Konsolidacijos paskolos tipiškai sumažina mėnesinę kainą, bet ilgina paskolos trukmę.

*Compare srovė kainuoja į konsolidacijos užmokesčius. Kiek jūs sutaupytumėte trumpalaikiame? Kiek dar noras yra kainuotas ilgalaikiame? Jūs galite norėti iš naujo įvertinti savo biudžetą ir pamatyti, jei jūs galite pasispausti einamosioms atmokėjimo kainoms.

Jei jums tiktai reikia palengvėjimo trumpam laikotarpiui, jūs galite norėti svarstyti atidėliojimą ar pakantumą, kuris aprūpina laikiną palengvėjimą nuo užmokesčių, kad gautų jūsų finansinę padėtį į vietą, kuri gali pasielgti su atmokėjimu jūsų studentų paskolų be konsolidacijos.

Jei jūs nusprendžiate, kad studentų paskolos konsolidacijos programa yra geriausia kryptis, kad paimtų jūsų finansinei padėčiai, kviesti greito palengvėjimo paslaugą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *