Studentų paskolos konsolidacijos patarimas: kaip ir kur surasti paslaugų paskolos gavėjus reikia

Anksčiau, negu ekonomika buvo po tokia įtampa, buvo palyginti lengva gauti studentų konsoliduotą paskolą. Federalinės paskolos galėjo būti konsoliduotos, naudodamos privačius skolintojus ir buvo nesuskaičiuojamų kompanijų, kurios pasiūlė privačias studentų paskolos konsolidacijos programas. Dabar, federalinės paskolos yra kontroliuotos tiktai vyriausybinių ir privačių skolintojų, vengė nuo konsolidacijos paslaugų visoms kitoms studentų paskoloms aprūpinimo. Su visais pakeitimais, kurie įvyko finansiniame rajone, paskolos gavėjai yra dažnai nežinant ką daryti, kas padaryti ir kur nueiti su jų konsolidacijos poreikiu. Studentų paskolos konsolidacijos patarimas yra kartais prieštaraujantis, bet su pakankamai atkaklumo, ir tyrinėjimo paskolos gavėjai gali surasti plastikiniai langai kainos paslaugas, kurios geriausiai pritaikys jų poreikį

Federalinė Studentų Paskolos Konsolidacijos Informacija

Kaip anksčiau išdėstytas, iki tik prieš kelis metus federalinės paskolos galėjo būti iš naujo finansuotos, naudodamos privatų skolintoją. Vyriausybė neseniai padarė galą tam ir dabar siūlo dvi skirtingas konsolidacijos programas per Aukštojo išsilavinimo įstatymą (H.E.A).: federalinė Šeimos Išsimokslinimo Paskola (F.F.E.L). ir William D. Ford federalinė Tiesioginė Paskola (Tiesioginės Paskolos) programos.

F.F.E.L programa dažnai vadina federacijos principu garantuota paskolos programa studentui, ir pinigų sumos yra tiektos įvairių serveriai.lt finansų įstaigų kurių paskolos gavėjas turi savo skolintojų pasirinkimą. Paskolos gavėjas neturi pasirinkimo skolintojų Tiesioginėje Paskolų programoje kadangi jos pinigų sumos yra tiektos tiktai Amerikos Iždo per Amerikos Išsimokslinimo Skyrių.

Dėl Laidavimo Tęsia Prieigą prie Studentų Paskolų įstatymo 2008 (E.C.A.S.L.A). Konsolidavimas paskolų, sukurtų po 2007 m. spalio 1-osios, yra nepelningas kmu sa F.F.E.L skolintojams. Tai skatino F.F.E.L programos skolintojus liautis siūlyti konsolidacijos paslaugas ir persiųsti šitas paskolas studentui į Tiesiogines Paskolų programos konsolidacijos paslaugas.

Privatus Studentų Paskolos Konsolidacijos Patarimas

Kadangi vyriausybinė pagalba ir federalinės paskolos nedengia viso mokomojo finansinio poreikio, studentai dažnai griebiasi privačių paskolų, kad apimtų papildomas kainas. Ant baigimo ir tuo metu, kai atmokėjime, paskolos gavėjas turi tyrinėti konsolidacijos paslaugas, kad pagerintų jo finansinę perspektyvą. Kaip paskolos gavėjas su daugialypėmis studentų paskolomis, kiekvienas turi ieškoti programos, kuri siūlo kitas paslaugas:

1. paskolos Nustatytų palūkanų Normos – tai nusileidžia, užmokesčiai trumpalaikiuose bet ilgalaikiuose padariniuose apima sumokėjimą didesnio visaapimančio kiekio ir ilgesnio laikotarpio išmokėjimą. Tai gali būti verta pastangų nors, jei pastovi palūkanų norma yra gana žema ir jungtinė su kitais palankiais stimulais.

2. Santykio Nuolaidos – dauguma studentų paskolos konsolidacijos kompanijų taip pat aprūpina finansavimą kituose ekonominiuose rajonuose; daugialypių pranešimų su tuo pačiu skolintoju turėjimas dažnai priveda prie nuolaidų ir stimulų sulaikyti paskolos gavėją ištikimą.

3. Užmokesčio Pasirinkimas – geras skolintojas pasiūlys atidėliojimą ir pakantumo galimybes atveju, paskolos gavėjas iš naujo įeina į kolegiją ar kenčia nuo tam tikrų tipų finansinių krizių, kurios neleis jam grąžinti paskolą. Šitas pasirinkimas leidžia paskolos gavėjo pranešimui pasilikti geroje padėtyje tuo metu, kai jis sutvarko savo reikalus. Taip pat svarbus, kad svarstytų yra užmokesčiai tik palūkanoms; nors jie gali būti sudėtingi, kad pasielgtų, šis užmokesčio tipas leidžia palūkanoms būti atsiskaitytas anksti, kad tiktai viršininkas pasiliktų zidiniu kapsules po metų tam tikro skaičiaus.

Po asmeninės jūsų savų paskolų akcijos paėmimo, panaudokite šį studentų paskolos konsolidacijos patarimą, kad vestumėte jus per probleminius finansinius vandenis, kurie griebėsi Amerikos ekonomikos. Atminimas šitų patarimų ir šitų stimulų ieškojimas garantuos, kad bet kokio paskolos gavėjo konsolidacijos procesas yra greitas ir beskausmis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *