Studentų paskolos konsolidacijos norma

Daugumos kolegijos studentų surinks tūkstančius studentų paskolos skolose per jų akademinę karjerą. Ar jie pinigai greitai būti federalinėmis ar privačiomis studentų paskolomis, palūkanų norma labai paveikia, kiek paskolos gavėjas atsilygins daugiau kaip kitus dvidešimt ar trisdešimt metų. Dauguma paskolos gavėjų nusprendžia sukombinuoti visas savo paskolas, kad gautų visaapimančią paskolos konsolidacijos normą, kuri yra žymiai žemesnė negu atskiros normos.

Federalinis prieš Privačias Studentų Paskolas

Dauguma studentų turės išimti ir federalines, ir privačias studentų paskolas, kad užmokėtų už visas jų mokomąsias išlaidas. Abu paskolų tipai turi savo pranašumus, bet ką dauguma žmonių nesupranta, yra, kad šitos dvi paskolos negali niekada būti sukombinuotos; kaip turi būti sujungtas su panašiu
Jei jūs svarstysite konsolidaciją kaip priemonę protingesnėms palūkanoms ir nuleisite mėnesinį užmokestį, jūs vis dar turėsite dvi atskiras sąskaitas kas mėnesį. Geros žinios yra, kad paskolos gavėjų daugumai, jungtinė studentų paskolos konsolidacijos norma yra dažnai žemesnė negu tas atskirų pranešimų. Taip, net nepaisant to, kad jūs vis dar turėsite du pranešimus, kad kovotumėte su, vienas federalinis ir vienas privatus, tai dažnai naudinga ir trumpame – ir ilgalaikės padėtys, kad pasinaudotų žemesnėmis normomis ir užbaigtų konsolidacijos procesą.

Kaip yra Studentų Apskaičiuota Paskolos Konsolidacijos dietine mityba Norma?

Kaip dauguma daiktų finansiniame pasaulyje, palūkanų normos keičiasi nuo kasdien ir nuo paskolos gavėjo paskolos gavėjui; yra gausių faktorių, kurie prisideda prie to, ką asmuo gaus kaip konsoliduota palūkanų norma. Kadangi kiekvienas konsolidacijos atvejis yra unikalus, sudėtinga teisti tiksliai, kuo nauja palūkanų norma taps. Apskritai kalbant, nauja norma bus pasunkintas einamųjų paskolos normų vidurkis. Pavyzdžiui, jei paskolos gavėjas turi dvi paskolas su septynių procentų palūkanų norma ir tris paskolas su penkių procentų palūkanų norma, nauja norma būtų apskaičiuota elektriniai zidiniai sekančiai:

Yra penkios atskiros paskolos; paskolų du penktas yra su 7 % palūkanų norma plius trys penktas su 5 % palūkanų norma. Padauginkite atskiras normas, ir pasunkintas vidurkis (apvalintas į artimiausią aštuntą) tampa nauja paskolos konsolidacijos norma.

Nauja Norma = (.07 x.40) + (.05 x.60)

Nauja Norma = (2.8 %) + (3 %)

Nauja Norma = 5.8 %

Iš esmės, nauja konsoliduota norma yra lygi normoms, kurias paskolos gavėjas pradžioje mokėjo, bet dabar paskolos yra sukombinuotos į vieną užmokestį, kuris tipiškai turi lankstesnę atmokėjimo programą su įperkamomis mėnesinėmis įmokomis.

Kas yra Pašalpa?

Dauguma paskolos gavėjų nori vienytis lengvumui ir patogumui turėti vieną visa apimantį užmokestį; net jei jie turi federalines ir privačias paskolas, du pranešimai yra lengvesni susidoroti negu penki ar daugiau. Pagrindinė nauda iš paskolos konsolidacijos įeina į žaidimą, jei paskolos gavėjas turi tam tikras federalines studentų paskolas. Kai kurios iš federalinių studentų paskolos konsolidacijos normų yra užbaigtos 8.25 %. Tokiu būdu, jei paskolos gavėjas turėjo kelias federalines paskolas su palūkanų normomis virš šio skaičiaus, jis gali sutaupyti masinį pinigų kiekį, vienydamasis su žemesne palūkanų norma.

autoratlankiai viso, konsolidacija duoda naudos daugumai paskolos gavėjų, leisdama ilgesnius atmokėjimo periodus, mažesnės mėnesinės įmokos, ir tipiškai žemiau iš viso skolina konsolidacijos normą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *