Studentų paskolos krizės

Mes turime studentų paskolos krizę čia Jungtinėse Valstijose. Studentų paskolos skola rezultate, neatsinaujinantis vyriausybės burbulas įkvėpė įsiskolinusią maniją, paleidžia raketą dangų daugiau kaip praėjusius 10 metų beveik 400 procentų. Visa studento paskolos greiti kreditai skola dabar artinasi prie 1 trilijono dolerių su daugiau kaip 10 % to finansinių įsipareigojimų nevykdyme ar nusikalstamume ir didžiojoje dalyje kitų sverdėjančių ant žlugimo.

Vyriausybė daro prieinamu šitas paskolas į visą būdą studentų, lankančių plačią mokyklų įvairovę. Daugelis šitų paskolų yra išplėstos į studentus, mokančius besaikes mokymo normas tradicinėms nekomercinėms iš naujo prijungtoms mokykloms ir paskui paverstas į "popieriaus fabrikus" ar į visą naują kategoriją naudos mokykloms daugelis su labiau net besaikėmis mokymo normomis ir tariamai netiesioginėje proporcijoje į gautą vertę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Studentai moka perdėtai aukštas mokymo normas už sudrėkintą žemyn mokymo programos pertekliuje įstaigų, siūlančių laipsnius, kurie nesutinka kvapo testo kai palyginti su verte, jungta istoriškai su 4 metų laipsnio pasiekimu. kreditai nuo 18 metu Daug studentų net po baigimo kovoja tinkamai skaityti, rašyti, ar daro aritmetika kaip būtų laukta visiškai išsilavinusio tradicinio universiteto absolvento.

Daugelis gauna naudos, ir nekomercinės švietimo įstaigos geria vyriausybiniame paskolos latake tuo metu, kai tuo pačiu metu "dummying žemyn" kelias iki laipsnio. Vyriausybiniai pinigai kursto reikalavimą, ir atitinkama mokymo infliacija kuria studentų katastrofiškų proporcijų paskolos burbulą. Daug darbdavių daugiau nevertina šitų laipsnių, jei jie nėra nuo tam tikrų labai aukšto lygio mokyklų; rūšis mokyklų, kurias net studentų paskolos nuo vyriausybės negali apimti.

Indentured sms kreditai vergija yra gera metafora tam, kas vyksta su studentų paskolos fiasko; tai yra iš tikrųjų įžeidžianti sistema, kuri pasinaudoja tais su aukštomis viltimis ir bandantis pagerinti jų gyvenimus. Bent jau indentured tarnas, istoriškai, galėjo studijuoti amatą ar prekybą, kuri buvo su jais gyvenimui; ką šitie žmonės gauna, bet narystė naujoje skolininko klasėje?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Su pasažu Bankroto Piktnaudžiavimo Prevencijos ir Vartotojų apsaugos įstatymo 2005 studento paskolos skolos, viešos ar privačios, nėra daugiau dischargeable bankroto teisme. Daugelis mūsų jaunesnių gyventojų dabar neša savo studentų paskolos skolą aplink su jais kaip priežodinis, "rutulys ir grandinė" ieškojimas darbo nuo darbdavių, iš kurių daugelis daugiau nevertina laipsnio. Kas kita? Jie atneš atgal "skolininkų kalėjimui"?

Mūsų, kai tik labai puiki universiteto sistema buvo sunkiai sugadinta šio reiškinio. Ne visos paskolos yra blogos, ir ne visos mokyklos yra "popieriaus fabrikai", bet tendencija yra aiški, ir tai užbaigs baisiai, jei ši sistema nebus reabilituota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *