Naujas studijavimas: nepaisant paskolos skolos, pabaiga tas laipsnis!

Naujas studijavimas, neseniai publikuotas Federalinės Rezervų Sistemos, pažymi, kad studentai yra negu iškritimas iš mokyklos geriau apsirūpinęs laipsnio užbaigimas. Jūs galėtumėte manyti, kad tai yra akivaizdus tvirtinimas. Gerai, tai yra – BET ne dėl priežasčių, kad jūs galite galvoti. Tuo metu, kai laipsnio gavimas gali išrikiuoti studentus su geresniu darbu, taip pat daug lengviau apsimokėti, kažkoks studentas skolina skolą po užbaigimo laipsnio nepaisant priežasties kolegijos išvykimo.

Įdomesni Faktai:

Yra priežasčių nesuskaitoma daugybė, kodėl studentai iškrinta iš mokyklos, bet viena iš aukščiausių priežasčių (pagal neseną apžvalgą) yra, kad studentai turi šeimos įsipareigojimą turėti tendenciją į. Be to, į šeimos priežastis (vaikai, kad turėtų tendenciją į, vyresni tėvai, kad palaikytų, sergantys tėvai, kad palaikytų, ir taip toliau) Yra kai kurių iš kitų priežasčių, skubus kreditas kodėl studentai palieka universiteto programas ieškant kitų kelių

(adsbygoogle = window
dsbygoogle || []).push ({});

-24 % studentų, kurie iškrito pavargo nuo mokėti aukštus kolegijos mokesčius už mokslą. Šitie studentai nusprendė įeiti į darbo jėgą nedelsiant vietoj to.

-27 % studentų tiesiog norėjo dirbti ir nenorėjo rūpintis dėl mokyklos po kelių semestrų.

Tai gali turėti prasmę iškristi iš mokyklos, jei mokesčiai už mokslą yra per aukšti, bet neužbaigimas laipsnio, kuris buvo pradėtas, gali taip pat padaryti mokančią grynaisiais kreditas nuo 18 metu skolą daug sunkesnę. Dažnai, nėra galima surasti gerai mokantį darbą be universiteto diplomo kažkokios rūšies, negaunant, kad diplomas reiškia, kad tikimybė rasti darbą, kuris leis studentui sumokėti stambias studentų paskolas yra plona.

Įdomiai, 25 % respondentų pažymėjo, kad jie nebuvo tiesiog sudominti mokykla po semestro ar du. Pagrįstas paskola jums pagal apžvalgos pastabas, geriau manyti, kad kita programa baigiasi negu pabandyti įeiti į darbo jėgą paskui tik keli semestrai mokykloje.

Tiesa apie "Numatytąją Padėtį?"

Kad neįvykdytų įsipareigojimų studentų paskoloje, studentas turi sustabdyti visus užmokesčius laiko 360 dienų. Pagal tą patį studijavimą, studentai, kurie iškrinta iš mokyklos daug labiau tikėtina neįvykdys įsipareigojimų studentų paskoloje. Kai kurie ekspertai mano, kad aukšta numatytoji norma yra tiesioginis rezultatas paskolos išsimokslinimo – ar trūkumas jo.

Kai studentas iškrinta iš mokyklos, išėjimo patarimas turi sekti tą sprendimą. Deja, dauguma studentų palieka, nesusitikdami su konsultantu ar suprasdami, kas mėnesiniai studentų paskolos užmokesčiai atrodys kaip.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai atlaiko samprotauti kad, kuo ilgiau studentas lanko mokyklą ir paskui iškrinta, tuo labiau įsiskolinęs, kad studentas užsitrauks. Taip, tuo metu, kai paliekantis priemonę, mokančią daug skolos, kuri bus sunki, kad užmokėtų dėl trūkumo išsimokslinimo ir, tokiu būdu, geras darbas, geriau iškristi iš kolegijos kaip iš naujoko negu vyresnysis.

Numatytosios Skolos Pagalbos gavimas

Yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti, kad paspruktumėte iš numatytosios padėties kai prieita prie jūsų studentų paskolų. Jei jūs randate, kad jūs negalite užmokėti studentų paskolos skolos, geriau kalbėti su kompetentingu teisininku prieš įsipareigojimų nevykdymą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *