Studentų paskolos palengvėjimas paveiktiems asmenims su 2003 didvyrių aktu

Federalinis studentų paskolos palengvėjimas yra svarbi paslauga tiems kariuomenėje. Mėgaukitės 2003, Paramos Aukštojo paskolos nuo 18 metu išsilavinimo Galimybės Studentų įstatymui (DIDVYRIAI) buvo sukurtas, kad garantuotų, kad tie paslaugos nariai, kurie taip pat gavo ar gavo federalines studentų paskolas nebuvo nubausti per ar dėl aktyvios pareigos. 2003 įstatymas buvo išplėstas 2005 ir kita vertus 2007, kur tai pagaliau padarė nuolatinį.

Pagal DIDVYRIUS, karinis personalas, sutuoktiniai, jų išlaikytiniai ir katastrofos zonos gyventojai gautų studento paskolos įsiskolinusį palengvėjimą.
*During aktyvi pareiga kare, karinėje greiti kreditai internetu operacijoje ar nacionaliniame nenumatytame blogiausiame atvejyje paskelbta prezidento. (Uraganas ar tornado katastrofa yra nacionalinės katastrofos pavyzdžiai.)

*For tie Nacionalinėje gvardijoje, ką kviečia (prezidentas ar Gynybos Sekretorius) į aktyvią paslaugą 30 nuoseklių dienų ar daugiau per karą, karinę operaciją ar nacionalinę katastrofą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

*Those žmonės, kurie gyvena ar yra samdyti rajone, kurį paskelbia katastrofos zona dėl nacionalinio nenumatyto blogiausio atvejo. Pareiškimas gali atvykti iš federalinio, valstybės ar vietinio pareigūno.

2003 DIDVYRIŲ įstatymas siūlo studento paskolos federalinį palengvėjimą formoje atsisakymo priklausomai nuo situacijos. Sekantis yra sąrašas atsisakymo, pasiekiamo vertintiems įsiskolinusiam palengvėjimui pagal šį įstatymą.

*Need Analizė – Finansiniai administratoriai sugeba kreditai bedarbiams pakeisti įvertintomis apdovanojimo metų pajamomis dėl ankstesnės mokesčio metų informacijos, svarstydami finansines aplinkybes finansinei pagalbai.

*Professional Nuosprendis – Finansinės pagalbos administratoriai yra padrąsinti išsirinkti tarp ankstesnių mokesčio metų, įvertintų apdovanojimo metų ar informacijos po profesinio nuosprendžio prašymo, kad duotų daugumą palengvėjimo paveiktiems asmenims ir šeimai.

*Grant Permokėjimas – Jei paveiktas studentas, kuris pasitraukia iš mokyklos dėl jų situacijos neturės grąžinti dotacijos permokėjimo. Papildomi pinigai, gauti pilną semestrą, neturės būti grąžinti.

*Verification – paveiktam asmeniui, kuris buvo išrinktas, kad patikrintų jų finansinę padėtį, duoda kelis skirtingus metodus, kad aprūpintų jų Amerikos pajamų deklaracijos kopiją.

*Oral Prašymai užuot Raštiškų Prašymų – yra daug prašymų, kurie turi būti pateikti raštu. Paveikti asmenys gali pateikti jiems žodžiu, jų šeimos ar kito patikimo šaltinio nario.

*Satisfactory Akademinis Progresas (SAP) – Šitų reikalavimų gali atsisakyti paveiktiems asmenims.

*Exclusion Pertraukimo – iki trejų metų, paveiktas asmuo gali būti pašalintas nuo grakštumo periodo su papildomu grakštumo periodu, pritaikytu, kai tik jie nėra daugiau paveikti. Atidėliojimas mokykloje gali taip pat išplėsti 3 metus tuo metu, kai asmuo yra paveiktas. 3 metų pakantumo terminas neapims laiko tarpo, kuriame asmuo yra paveiktas. Reikalavimų ant studentų paramos paskolos planų, kurie reikalauja laiku nuoseklių užmokesčių per laiką atsisakys tuo metu, kai asmuo yra paveiktas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

*Collections Neįvykdytų įsipareigojimų Paskolų – Kolekcijų veiksmas gali hault tuo metu, kai asmuo yra paveiktas.

*Parental Parašai – Tam tikrų reikalavimų tėviškiems parašams gali atsisakyti per paveiktą laiką. Vidurinės mokyklos konsultantas ar finansinės pagalbos administratorius gali pasirašyti tėvo vardu.

Bet kokiam asmeniui svarbu, kuris mano, kad jie tapo paveiktu asmeniu, kad atsiskaitytų jų mokykliniam finansinės pagalbos administratoriui ar paskolintų tiekėjui, kad gautų labiausiai federalinę studentų įsiskolinusią pagalbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *