Studentų paskolos skola: prezidento obama’s nauda suplanuoja judėjime

Per kitą dešimtmetį, federalinė studentų paskolos skola yra versta sukurti naudą $185 milijardų nuo studentų ir jų šeimų, kadangi jie kovoja atsiskaityti su savo kolegijos skola. Jei nauda liks nuosekli per 2023, vyriausybės studentų paskolos programa sutiks Sėkmės žurnalo metinį sąrašą pasaulinių 500 didžiausių kompanijų tarp geriausių 20. Su šios vasaros normos padidėjimu, pelno dydis yra numatytas, kad pakiltų daugiau kaip $700 milijonų.

Studentai ir šeimos pamatytų trumpalaikes santaupas su paskolos palūkanomis, pagrįstomis vyriausybės skolinimosi kaina. Kadangi ekonomika gerėja, palūkanų normos pakils. Studentai leis daugiau palūkanoms dėl anksti kaip 2016. Kadangi studentų paskolos greitoji paskola skolų išmokėjimas truks per daug dešimtmečių, pradinės santaupos bus užtvindytos didelio procento dešimtmečių

Šis apskaičiuotas kilimas su palūkanomis įkuria studentus ir šeimas padidintai vyriausybinės skolos naštai. Kolegijos išsimokslinimas turi būti įperkama kaina bet kam, kas nori uždirbti jų laipsnį. Tai buvo mintis už studentų paskolų paleidimo pirmiausia. Būtina, kad žmonės pasidarytų rimti apie radimą, kad būdai sumažinti studentą skolina skolą.

Su daugiau kaip 1$ trilijonu kolegijos paskolos skoloje, vyriausybė turi žiūrėti į kelius t, ilgalaikiai kreditai internetu atkreipia į problemą dėmesį greičiau, negu skubiai praeiti per sąskaitą, kad padidintų naudą. Vartotojo Finansinis Apsaugos Biuras nustatė savo įžymybes ant išsimokslinimo ateities studentų, kurie naudoja federalines paskolas. Studentų s svarbu suprasti paramos programas, kurios yra jau nustatytos vietoje padaryti studentų skolą įperkamesnę. Ši informacija padės neleisti studentams kristi į įsiskolinusias problemas, naujas iš mokyklos. Kai jums esate 18 metų, 6 mėnesių grakštumo periodas atrodo kaip didelė galimybė pasiruošti užmokėti pirmą užmokestį. kreditas internetu Kai baigimas atvyksta, ir tas pats studentas dabar turi 4 paskolų metus, kad padarytų užmokesčius ant, 6 mėnesių blyksniai prie akies mirksėjime. Federalinės paskolos programos padės daryti perėjimą į ‘tikrą’ pasaulį finansiškiau draugišką.

Geros žinios yra, kad ši nauja sąskaita atneš neatidėliotiną pagalbą ir nėra nieko komplektas akmenyje apie tai. Valstybės tarnautojai galėjo iš naujo įvertinti sąskaitą kada nors vėliau, kad atkreiptų į studentų paskolos skolos krizę dėmesį. Jaunas namų ūkis turi suteikti gyvenančias kainas, jeigu ne jų ateitis ir pastatyti jų šeimos saugumą per investiciją greičiau, negu dirbti, kad atsiskaitytų su kolegijos skola.

Šiuo momentu, nauja sąskaita praėjo, šią vasarą nėra blogas studentams. Tai rūpinasi čia ir nuo žemesnių palūkanų dabar studentų įsiskolinusio paramos palaikymo pateikimas. Jei Kongresas iš naujo neaplankys šios problemos kada nors vėliau, studentai pamatys tuos pačius padarinius kaip kreditinės kortelės savininkai, kurie kreipiasi ‘dėl nulinių’ palūkanų kortelių. Jie turi nepalūkaninę įžanginę normą, tada nori žinoti, kodėl jie negali leisti sau mokėti grynaisiais už savo sąskaitą, kai tik didesnė palūkanų norma yra prijungtas prie jų pirkimo 6 mėnesiai į po metų.

Vienas daiktas yra tikrai, sąskaitos atvyks. Studentai turės surasti būdą išspręsti jų mėnesinę naštą mokėjimo į jų kolegijos skolą. Studentų įsiskolinusios paslaugos yra paleistos iki pagalbos vidurkio žmonių, randa, kad vyriausybė palaikė programas, kad sutaupytų ant studentų paskolos skolos problemų ir palengvintų finansinę naštą per daug dešimtmečių atvykti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *