Studentų paskolos skolos palengvėjimas: federalinė pašalpa gelbėja galimas problemas

Tai gali sukrėsti jus, kad žinotų tik, kiek žmonių nepasinaudojo federalinėmis studentų paramos paskolos skolos programomis. Su apytiksliai 20 milijonų amerikiečių dalyvavimo kolegijos kasmet, yra įvertintas, kad bent jau 60 % studentų naudoja tam tikros rūšies paskolą, kad suteiktų kolegijos kainas. Yra apytiksliai 37 milijonai amerikiečių su nepadaryta studentų paskolos skola, ir bent jau 14 % šitų žmonių turi vieną ar daugiau praleistų paskolos užmokesčių.

Kadangi federalinės studentų paskolos yra palydėtos su užmokesčio pašalpa, svarbu skleisti žodį ir priversti žmones kreiptis dėl įsiskolinusių paramos programų. Gana sunku valdyti kasdienes gyvenančias kainas, bet paskolos internetu kai yra pridėtos kolegijos skolos; biudžetas nepajėgia neatsilikti laiku nuo užmokesčių
Jei jūs ar kažkas šalia jūsų esate šioje finansinėje būklėje, svarbu gauti studentų palengvėjimą judėjime.

Žmonės turi numatytąją skolą dėl skirtingų priežasčių. Keli yra bedarbiai ar underemployed; keli vos išgyvena tuo metu, kai kiti aukoja savo bėdas skolai už būsto įkeitimo. Atėjo laikas gauti šituos žmones į Pajamomis pagrįstas Atmokėjimo programas. Šitose federalinėse greiti kreditai studentų paramos paskolos programose, mėnesiniai užmokesčiai yra apskaičiuoti pagrįsti pajamomis ir šeimos dydžiu. Mažas jų savarankiškų pajamų procentinis dydis yra viskas, kurį reikės, kad atnaujintų šitas paskolas.

Jei jūs turite kolegijos skolą numatytojoje padėtyje, ji neturi per vėlai apversti to. Federalinė studentų skola yra labai atlaidi vieną kartą laiku, užmokesčiai grįžta žaidime. Padėkite savo skolą į paramos programas ir padarykite pakeitimą. Kai tik paskolos grįžta greitomis, kreditas gali atstatyti, ir federalinė pašalpa dar kartą bus pasirinkimas.

Kai kurie žmonės tęs ignoruoti savo skolą ir sužinoti kietą būdą, creditai kuriuo šitos paskolos nėra tipiška skola. Vyriausybės kontroliuotos paskolos turi daugiau pasirinkimo, kad atgautų nesumokėtą skolą. Kaip skolininkas, jūs susidursite daugiau, negu teisūs rinkėjai. Vyriausybė gali turėti jūsų darbdavį puošti jūsų darbo užmokestį. Saugu pasakyti, kad puoštas kiekis būtų daugiau kaip 15 % jūsų savarankiškų pajamų (kiekis turėjo papratimą apskaičiuoti IBR užmokesčius). Bus daugiau sunkumų pasielgti, kai skola pasieks šį punktą. Yra taip pat galimybės, vyriausybė turi atlyginti jūsų pajamų deklaraciją. Teisingai, pinigai, kuriuos jūs skaičiuojate kiekvienus metus, kad padėtumėte mokėti grynaisiais už skolą, mokesčio nuosavybės mokesčius ar jeigu ne kritiška padėtis galėjo vietoj to būti sulaikyti, kad panaudotų kaip užmokestis į jūsų nesumokėtą skolą.

Visada geriau spręsti problemos galvą ant, o ne ignoruoti tai ir/ar iškęsti blogesnes pasekmes vėliau. Studentų paskolos skola nėra daugiau problema, kurią jūs turite spręsti savarankiškai. Yra paslaugų kaip pasiekiamas, kad padėtų surasti jus įperkamas būdas rūpintis kolegijos skola. Panašus, kad apmokestintų paslaugas, šitos studentų paskolos skolos paslaugos apdirbs jūsų paskolas į tinkamą federalinę pašalpą. Ar jums tik reikia daugiau laiko sėsti į jūsų finansines kojas per atidėliojimą ar norėtumėte manyti, kad IBR priverčia mėnesines kainas įtilpti į jūsų einamąjį biudžetą, randa, kad būdas pasinaudoti pašalpa numatė jūsų federalinę studentų paskolos skolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *