Tikrovė paskolų Afrikos Amerikos moterims

Besikeičiančios sąlygos Amerikos ekonomikos ir didelis įsipareigojimas Afrikos Amerikos moterų verslo sektoriuje signalizavo laiką dar daugeliui korporacinio pasaulio pakeitimų. Kadangi Juodos Moterys sugebėjo įeiti sėkmingai į pramonines firmas, tapdamos labai sėkmingais verslininkais, jie sužinojo, kad jie gali reikalauti ir gauti daugiau paskolų, ar asmeniniam, ar verslo kreditai internetu vartojimui.

Afrikos Amerikos moterys gali dabar pasisukti į daugelį skirtingų įstaigų ir vietų paprašyti finansavimo, ar tikslas nuperka namą ar priversti jų verslo kokybę.

Geriausios sąlygos ir mažiau reikalavimų paskoloms siejasi su finansavimu ir paskolomis, suteiktomis daugelio organizacijų, naudos ar ne, ir amerikiečių ir tarptautinis, kas palaiko dalyvavimą Juodų moterų į vietinę ekonomiką ir bandymą padėti tiek kiek įmanoma
Paskolos, sukurtos tų organizacijų, atvyksta su iš tikrųjų palankiais terminais. Dauguma jų pranešimų gali būti surasti ar tinkle ar valstybinėse viešose įstaigose ir keliuose laikraščiuose ir žiniasklaidoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Afrikos Amerikos moterys gėrisi paskolomis, duotomis oficialios valstybės ir Vyriausybės. Kai kurie iš jų yra iš tikrųjų dosnūs ir atvyksta greta gerų terminų ir draugiškų sąlygų; tačiau reikalavimas paskola studentams juos yra iš tikrųjų aukštas. Tai daro tinkamumą apribotą ir ypač jei jūs sužinote tai, kai kurios paskolos buvo paskelbtos prieš kelias dienas, jūs galėtumėte baigti tuo, kad vėluotumėte iš tikrųjų. Moterys, kurios domisi jais turi būti iš tikrųjų gerai naujausios su žiniomis.

Kadangi Afrikos Amerikos Moterys įėjo dinamiškai į verslo pasaulį šiandien, Bankai ir Finansų įstaigos negalėjo padaryti kitaip, bet pripažinti ir įvertinti faktą. Daug paskolų yra duotos dabar moterims, kurios turi gerą kredito daugybę, kai kurias rimtas pajamas ir yra ar Amerikos senbuviai ar imigrantai, kurie gyvena šalyje ir atitinka kelis teoriškus reikalavimus.

Deja geros žinios sustoja čia, todėl, kad tikrovė Afrikos Amerikos Moterims, kurios prašo paskola nuo 18 metu paskolų yra vis dar atšiauri. Pagal kelis studijavimą ir tyrinėjimo rezultatus, moterys labiau tikėtina gaus didesnę palūkanų normą negu vyrai ar balti žmonės, net nepaisant to, kad jie atitinka reikalavimus visiškai ir efektyviau.

Statistikos įsimylėjėliui, yra kai kurios labai apsišvietusios žinios, atvykstančios iš tyrinėjimo, padaryto Amerikos Vartotojo Federacijos. Moterys iš tikrųjų gauna paskolas su daug aukštesnėmis normomis negu vyrai, ir juodos moterys turi net aukštesnes normas negu vyrai ir balti žmonės. 32 % moterų gaus didelį procentų atlygį, uždarydamas paskolą su banku tuo metu, kai vyrai, kurie uždarys tą pačią paskolą pasidarys žymiai žemesni. 50 % tų vyrų yra po kompetentingu palyginti su tomis moterimis. Vidutinė palūkanų norma juodoms moterims yra 7-9 % tuo metu, kai baltiems žmonėms yra 5-6 %. Skirtumas yra akivaizdus, ir diskriminacija yra daugiau negu žymi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiandien su dalyvaujančiu nuosmukiu, sąlygos yra net blogesnės. Afrikos Amerikos Moterims teikia vis mažiau paskolas kiekvieną dieną, neatsižvelgiant į tai, kad dauguma jų turi rimtai dideles pajamas ir labai patikimą kredito istoriją. Gynimo grupės ir vartotojo įstaigos nesutinka šiam tebevykstančiam reiškiniui, bandančiam pagerinti terminus ir sąlygas Afrikos Amerikos Moterims.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *