Kaip studentų kreditinės kortelės daro universiteto teritorijos gyvenimą lengvesnį

Studentų kreditinės kortelės yra paskutinė naujovė universiteto teritorijoje. Tačiau, daug studentų yra nepažįstami su net pagrindais, kaip panaudoti korteles, lengvai krinta į paskolos studentams skolą. Svarbu auklėti save ir jo jungtinį mokesčių darbą, tokiu būdu jūs galite įsitikinti, kad jūs priimate išmintingus finansinius sprendimus ir ne tik surenkate sąskaitą, kuri pasivers didžiule našta, kad apsimokėtų vėliau.

Kainos ir Kaltinimai

Kadangi kolegijos studentai apskritai stokoja bet kokios kredito istorijos rūšies, kaltinimai ir palūkanų normos ant studentų kreditinių kortelių yra paprastai aukštesni.
Yra būdų išvengti to ir gauti žemesnes palūkanų normas, besikreipiant dėl studentų kreditinių kortelių. Vienas būdas padaryti tai yra, turint pasirašantįjį kartu su kitais. Tas būdas, du jūsų galite panaudoti kortelę ir taip pat ko valdyti užmokesčius. Jei jūsų pasirašantysis kartu su kitais jau turi kredito istoriją, ypač jei tai yra geras reitingas, kuris dirbs jūsų paslaugoje ir padės jums gauti žemesnes palūkanų sąnaudas hcg dieta ir kaltinimus.

Kas yra 6 Mėnesių 0 % BALANDIS?

Šešių mėnesių 0 % BALANDIS reiškia, kad jūsų neapkaltins jokios palūkanos kitus šešis mėnesius. Paprastai tai yra reklaminis pasiūlymas pritraukti studentus, kad kreiptųsi dėl naujos kortelės. Svarbu perskaityti smulkų šriftą ir sužinoti, kiek palūkanų jus apkaltins po to, kai šeši mėnesiai yra baigti. Žinoma, paprastai tiktai pradinės pradinio kolegijos gyvenimo kainos yra aukštos ir kai tik studentas apsigyveno į jo studentų bendrabutį ir gavo savo knygas, ir taip toliau, jo pragyvenimo išlaidų likutis yra pigesni. Su viltimi, artėjant laikui, nutukimo gydymas kai šešių mėnesių 0 % BALANDIS yra baigtas.

Pranašumai

Pranašumai su kreditinės kortelės turėjimu yra tokie, kad jis daro labai daug daiktų daug lengvesnius studentams, toks kaip būdamas gabus išnomuoti butą, kreipkitės dėl telefoninės linijos, ir taip toliau – Visi šitie daiktai tampa lengvesni todėl, kad pasirodo, kad jūs turite kredito istoriją ir esate patikimas.

Dažnai, tokio turėjimas yra reikalavimas tam, kad išnomuotų butą, ir savininkai negalėtų išnomuoti jums, jei jūs neturite tokio. Kai viskas pasako ir padaroma, turėdamas kreditinę kortelę tik daro vieną labiau atsakingu, garbiu asmeniu.

Kreditinės kortelės gavimas, kuris Kostiumai Jūs Geriausiai

Neabejotinai joks "vienas dydis netinka, visi" prisitaiko prie kreditinių kortelių. Tokiu būdu tai tikrai užima daug laiko ir tyrinėja, kad sužinotų tai, kas pasiekiama ir taip pat geriausiai tinkama jūsų tam tikrai situacijai ir biudžetui. Dažnai jūs galite sužinoti daug informacijos teisės tinkle, darydamas paiešką ant pagrindinių kompanijų ir ką jie siūlo studentams. Paprastai atstovai nuo pagrindinių kreditinių kortelių taip pat atvyks į kolegijos universiteto teritorijas, kad paaiškintų jų tam tikros kreditinės kortelės pašalpą. Tačiau, prašymas tinkle yra paprastai paprasčiausias ir greičiausias kelias ir galėtų net duoti naudos jums su kai kuriomis nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais.

Įsitikinkite, kad jūs nesielgiate su savo kreditine kortele kaip žaislas ir naudojate ją atsakingai, kad išvengtumėte pernaudojimo spąstų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *