Studentų paskolos su blogu kreditu: vadovas mokėjimo už kolegiją

Darbo rinka buvo bloga valandėlę dabar, ir daug žmonių nusprendžia grįžti kolegijai, kad gautų naują darbą ar padidintų jų įgūdžius jų einamojoje karjeroje. Tačiau, klaidos, kurias jie padarė jų praeityje gali dažnai lankyti juos šioje dalys internetu naujoje kelionėje. Galima gauti studentų paskolas su blogu kreditu? Pasaulyje, kur kolegijos mokymas kyla proporcingai didėjant kasmet, gaudamas būtinus pinigus kolegijai yra didžiulė įmonė dėl daugumos studentų. Studentų paskolos blogiems kredito paskolos gavėjams yra pasiekiamos, tačiau, ir noriai taip.

Stipendijos ir Dotacija Iš pradžių
Jei jūs tikitės finansuoti savo kolegijos karjerą, paskolos yra akivaizdus pasirinkimas kadangi jie yra gausūs ir lengvi gauti. Tačiau, pirmas daiktas, į kurį jūs turite reklaminiai stendai jūsų kolegijos pasirinkimų vertinime yra, tyrinėja stipendijas ir teikia pinigus. Jūsų atskira kolegija gali pasiūlyti stipendijas akademiniam atlikimui, atletiškam gebėjimui, istorijai volunteerism ar pagrįstas reikalingumu vienišu. Be to, suteikite pinigus, kurie yra duoti pagrįsti reikalingumu ir kvalifikacija, yra pasiūlytas federalinės vyriausybės (Pell Dotacijos) taip pat kaip privačios kolegijos ir kitas objektas.

Pigios federalinės Paskolos

Kitas pasirinkimas daugumai naudoti zidiniai potencialių kolegijos studentų turi pažiūrėti į federalinę vyriausybę paskoloms. Užpildydamas Laisvą Paraišką federalinei Studentų Pagalbai (taip pat pavadintas FAFSA) tuo pačiu metu kaip jūsų bendros kolegijos paraiškos, jūs būsite automatically gauti pranešimą kurių programų jūs ruošiatės ir kiek pinigų jie nori duoti jums kasmet.

Stafford Loan programa siūlo studentams žemai, pastovios palūkanų normos palūkanoms paskolose, kurias jūs neturite grąžinti iki už šešių mėnesių po to, kai jūs baigiate universitetą ar atostogų kolegija. Tai duoda jums pagalvėlę laiko, kuris surasti darbą ir pradėti jūsų paskolos atmokėjimą. Be to, subsidijuotas Stafford skolina, net nekaupia palūkanų, kol jūs nebaigiate mokyklos.

Stafford skolina, yra pasiūlyti visiems studentams, vienintelis kliuvinys yra, kiek iš pasiūlytų paskolos pinigų bus subsidijuotas. Kitos federalinės paskolos tokios kaip Perkins Paskolos ir PLIUS Paskolos taip pat suteikia studentams žemų, nustatytų palūkanų normas ir yra duotos pagrįstos ekonominiu reikalingumu.

Blogas Kreditas ir federalinės Paskolos

Didžioji dalis apie visas federacijos principu remtas studentų paskolas yra, kad blogas kreditas nėra daugiau svarstoma problema. Jūs galite gauti studentų paskolą su blogu kreditu nuo vyriausybės todėl, kad jie nesirūpina. Teisingai, skolintojai net netikrina jūsų kredito rezultato, leisdami jus federalinės studentų paskolos. Tai yra todėl, kad federalinė vyriausybė draudžia paskolas ir mažina praradimo skolintojus, užsitraukia. Taip pat, studentas skolina skolą, niekada nenueina. Net jei jūs paskelbsite apie bankrotą, jūs būsite vis dar įpareigotas grąžinti federalines studentų paskolas.

Privatus Pasirinkimas Yra Ten, Taip pat

Net nepaisant to, kad kiekvienas gali ruoštis federalinei studentų paskolai, kuri yra ne visada pakankamai pinigų, kad įveiktų kolegiją su jos augančiomis kainomis, nekalbant jau apie mokėjimą už kitas išlaidas tokias kaip namai ir maistas tuo metu, kai ten. Studentų paskolos blogiems kredito paskolos gavėjams yra taip pat pasiekiamos nuo privačių skolintojų be vyriausybinio palaikymo. Palūkanų normos šitose paskolose bus truputį aukštesnės, tačiau, tokiu būdu bus svarbu apsipirkti aplink geriausiam galimam paketui.

Kolegijos studentai reikalingume finansavimo jų išsimokslinimui turi daug pasirinkimo, net su blogu kreditu. Studentų paskolos paskolos gavėjams su blogu kreditu yra duodamos kiekvieną dieną ir su menka kankyne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *