Kokį plaukų šeptį naudoti

SepetysJei kalbame apie plaukų priežiūrą ir tai, kaip jie atrodo, bene svarbiausias dalykas – koks yra jūsų naudojamas sepetys. Visuomenėje vyrauja klaidingas mitas, jog visai nesvarbu, su kokiu šepečiu bus šukuojami plaukai, todėl dažnai moterys turi tik po vieną šepetį. Iš tiesų, sepetys yra daug svarbesnis nei jums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad jei savo išvaizdai taikote aukščiausius standartus, jums reikėtų turėti ne vieną šepetį – skirtingi šepečiai skirtingiems tikslams.

Pasirinkti tinkamą šepetį ir tinkamai jį naudoti gali būti bene svarbiausias faktorius įtakojantis tai, kaip tą dieną atrodys jūsų plaukai. Natūralu, jog labai lengva susipainioti ir turėti bėdų renkantis šepetį, kuris būtų tinkamas jūsų plaukams, todėl pabandysime aprašyti kiekvieną iš populiariausių šepečių tipų tam, jog palengvintume jums šią užduotį.

Stambus šepetys

Šis sepetys yra labai universalus, kadangi tinka bene visiems plaukų tipams – nesvarbu ar jie labai garbanoti, ar visiškai tiesūs. Ne atsitiktinumas, jog daugelis moterų naudojančių plaukų šepečius pas save ir turi būtent tokį modelį. Tiesa, nors jis ir tinkai daugeliui plaukų tipų, jis netinka visoms užduotims, kurias galite norėti atlikti su savo šukuosena. Stambus šepetys geriausiai tinkamas plaukų formavimui – naudojant pagalbines formavimo priemones su juo lengva išgauti pageidaujamą rezultatą. Taip pat nereikėtų pamiršti, jog stambūs šepečiai gaminami iš skirtingų medžiagų, kurių savybės skiriasi. Jei jūsų plaukai stori, reikėtų rinktis šepetį su kietesniais šereliais, pvz. pagamintai iš nailono.

Apvalus šepetys

Apvalūs šepečiai geriausiai tinkami storiems ir vidutinio storumo plaukams. Įprastai tokie šepečiai yra gaminami su metalinėmis detalėmis, kurios gali labai įkaisti jei šepetį naudojate tuo pačiu metu, kaip ir plaukų džiovintuvą. Kaip jau tikriausiai žinote, didelė kaitra gali pažeisti jūsų plaukus ar net sukelti diskomfortą jums pačioms, todėl prieš perkant apvalų šepetį gerai atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių jis yra pagamintas.

Plačios šukos

Plačios šukos tinka visiems plaukams be išimties, o jų tiksli paskirtis – suformuoti plaukus, kol šie dar yra šlapi. Taip pat, jei naudojate papildomas plaukų priežiūros priemones, plačios šukos yra puikiausias instrumentas joms paskirstyti.

Kaip matote, šepečiai būna visokiausi, jie skirti skirtingiems plaukams ir skirtingiems tikslams. Jūs pati geriausiai pažįstate savo plaukus ir žinote ką norite su jais nuveikti, tad prieš renkantis naują šepetį apsibrėžkite savo tikslus ir nusistatykite kriterijus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *