Kūdikio belaukiant – vaiko kambario interjeras

Interjeras pagal DubingiusKuomet artėja nuostabiausias gyvenime džiaugsmas – naujagimio atėjimas į šį pasaulį, būsimąją mamytę apima namų lizdo sukimo sindromas ir ji stengiasi kuo labiau susiremontuoti, suplanuoti namus, o ypač mažylio kambarį. Tuomet pasidaro įdomu visi baldai iš www.dubingiai.lt, visos interjero idėjos ir klausimai, kaip geriau sukurti vaiko kambarį. Štai keletas populiarių – madingų ir patogių – interjero idėjų, kuriant mažylio kambarį.

Mažylio kambario vieta

Prieš pradedant įrenginėti mažylio kambarį, pirmiausia, aišku, reikės nuspręsti, kurioje vietoje jį įkurdinsite. Tai labai svarbu. Galbūt yra tik viena apskritai laisva erdvė, kur galima būtų įrenginėti kampelį vaikui. Tačiau, jeigu yra galimybė rinktis erdvę, kur geriau daryti kūdikio kambarį? Gali būti, tėvai galvos, kad geriau prie pat savo kambario, miegamojo, kad puikiai girdėtų, ar kūdikis neverkia. Iš tiesų, tai nėra būtina, kadangi tėvams reikės ir savo privatumo, tad nesinorėtų, kad vaikai viską girdėtų, kas vyksta tėvų miegamajam. O tam, kad girdėtumėte kūdikį, tiesiog pakaks pas jį pakabinti specialią raciją, per kurią girdisi kūdikio verkimas.

Mažylio lova

Sakykime, pradėsite planuoti kambario interjerą, ir kas gi bus ta pradžia? Tai iš tiesų gali būti ir mažylio lovos parinktinas, tačiau verčiau būtų parinkti sienų, grindų apdailą. Visgi jeigu pradėsite nuo lovos, tai tikrai neprašausite, jeigu lova bus pakankamai didelė, kad vaikas joje tilptų ir šiek tiek vėliau. Nebent tai jūsų laikini namai, o vietos labai mažai, tada galite statyti ir mažiausią lovelę. Patogu, kuomet yra protingai išnaudota erdvė ir lovelė apačioje turi stalčius, kur galima sudėti kažkokius mažylio daiktus.

Fototapetas ir sienų apdaila

Vaiko kambaryje galima itin gražiai sužaisti su fototapetų idėja. Kadangi būtent čia galima paimti tokius foto tapetus, kurie būtų labai spalvingi, žaismingi ir tikrai gražūs. Fototapetas gali būti įspūdinga priemonė pagyvinti kambarį. Galite rinktis tiek vaikiškas, berniukiškas ar mergaitiškas spalvas, tiek ir kitokius pasirinkimus. Verta pasirinkti vieną akcentinę sieną fototapetui, o kitur naudoti ornamentus.

Grindys

Vaiko kambariui verta kurti šiltą jaukumą. Todėl geras dalykas yra tikros medinės grindys, arba vadinamosios parketlentės, medžio plaušų grindys („plaukiojančios“ grindys). Jas tikrai smagu turėti, kai vaikas išmoks ropinėti, jis galės tą daryti ant tokių grindų, ir ant kilimų. Be to, tai ilgaamžis sprendimas. To norint, galima įrengti ir grindinį šildymą, tačiau medis iš tiesų savaime yra labai šiltas dalykas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *