Perkins paskolina faktus: gaukite pinigus su blogu kreditu, jokiu kreditu ar mažomis pajamomis

Daug žmonių šiomis dienomis domisi sugrįžimu į mokyklą, bet yra sudominti, kad mažos pajamos ir blogas kreditas ar joks kredito rezultatas neleis jiems rasti finansavimą, kurį jie turi suteikti šioms pastangoms. Tačiau, taip daugelis taip pat žino, užbaigdamas Laisvą Paraišką federalinei Studentų Pagalbai (taip pat pavadintas FAFSA) gali padėti jums surasti šaltinius finansavimo per federalinę vyriausybę, kurie siūlo žemai, nustatytų palūkanų normos ir lankstūs atmokėjimo planai. Vienas toks pasirinkimas, kad jūs įveikiate FAFSA yra Perkins paskolos.

Blogam kreditui, jokiam kreditui ar mažų pajamų situacijoms, Perkins paskolos siūlo puikų pasirinkimą finansavimui. Tai yra todėl, kad šitos paskolos serveriai yra duotos pagrįstos reikalingumu, ne kredito rezultatu
Straipsnis apžvelgs kai kuriuos pagrindinius faktus apie Perkins paskolas.

Jūsų FAFSA knygu skirtukai sisteminimas: Pagrindinis Procesas

Apskritai, jūsų paprašo užbaigti FAFSA tuo pat laiku, kai jūs kreipiatės į kolegiją. Kai jūs užbaigiate savo FAFSA formą, yra keli skirtingi faktoriai, kurie įeis į nustatymą jūsų tinkamumo apie federacijos principu remtas studentų paskolas tokias kaip Perkins paskolos. Su blogu kreditu, jokiu kreditu ir mažomis pajamomis, jūs iš tikrųjų labiau tikėtina gausite finansavimą mokyklai. Tai yra todėl, kad faktoriai, į kuriuos atsižvelgiama ant FAFSA ir Studentų Pagalbos Pranešimo (SAR), kurį tai gamina, yra pagrįsti reikalingumu tiktai. FAFSA formulė pažiūrės į pajamas, vertingus dalykus, išlaikytinius ir mokymo kainas, kad nustatytų, kiek pagalbos jūs ruošiatės gauti.

Kvalifikavimas Perkins Paskoloms

Blogas kreditas, joks kreditas, ir mažos pajamos nėra aiškiai visai ne svarstomos problemos kai prieita prie studento gebėjimo vertinimo gauti usb atmintines Perkins paskolą. Iš tikrųjų, žemiau jūsų pajamos iš kitų šaltinių – kuris apima jūsų lauktą šeimos įnašą (EFC) ar pinigus nuo tėvų – labiau tikėtina jūs turite gauti Perkins paskolos finansavimą.

Perkins paskolos yra užbaigtos, kas reiškia, kad jūs galite tiktai gauti pastovų kiekį kasmet ir kad kiekis keičiasi nuo asmens asmeniui. 2010, maksimalus Perkins paskolos įnašas atsižvelgė į paskutinio kurso studentus, buvo 5.500$. Tačiau, vidutinis kiekis pinigų, duotų kiekvienam studentui per Perkins studentų paskolos programą, buvo tiktai 2.125$ tais metais. Tai reiškia, kad vis dar bus jūsų reikalingumas surasti papildomą finansavimą per kitus skolinančius šaltinius. Jūs galite padaryti tai ar per kitas federalines skolinančias programas, tokias kaip Stafford Loans, ar jūs galite iš eilės ieškoti privačių skolintojų, kurie siūlo žemas palūkanų studento paskolas.

Blogas Kreditas, Joks Kreditas ar Mažos pajamos Yra Vis dar Gerai

Nesvarbu, kuris kelias jūs išsirenkate tam, kad surastumėte mokomąjį finansavimą, kurio jums reikia, turėdamas blogai kreditą, joks kreditas ir mažos pajamos nėra vis dar gerai. Tai yra todėl, kad vertinimas, duotas paskolos gavėjams, ieškantiems pinigų, kad finansuotų aukštąjį išsilavinimą, yra toli skirtingas negu vertinimas, duotas paskolos gavėjams, ieškantiems asmeninės paskolos. Aukštojo išsilavinimo ieškojimas yra svarbus žingsnis daugiau turto įgijime ilgainiui. Todėl, skolintojai jaučia, kad pavojus padėti jums pasiekia geresnį išsimokslinimą, ir darbas yra vertas investicijos. Programos, remtos federalinės vyriausybės, buvo suprojektuotos, kad padėtų žmonėms kaip jūs.

Perkins paskolos blogam kreditui, jokiam kreditui ir mažų pajamų paskolos gavėjams yra norma, o ne kitas kelias aplink. Tai daro naudojimą šios tam tikros formos finansuoti ne tiktai pasirinkimą, bet vieną iš geriausių pasirinkimų, pasiekiamų studentams šiandien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *