Studentų paskolos konsolidacijos programos.

ikas. Daugumai studentų, studentų paskolos paskola internetu yra būtina savo finansinio plano dalis pasiruošti ir užmokėti už jų išsimokslinimą. Dauguma paskolos gavėjų užsitrauks ir federalinis ir privatus per jų mokomąją patirtį. Nors šitos paskolos aptarnauja tą pačią funkciją, jie dažnai turi skirtingus terminus ir sąlygas, kurios daro kiekvieną unikaliu valstybės vientisumu, su kuriuo kovos su ant baigimo. Po kolegijos palikimo, dauguma paskolos gavėjų sieks sujungti savo skolintus pinigus, kad supaprastintų jų mėnesinius finansus, ir studentų paskolos konsolidacijos programos yra būdas, kuriuo jie priverčia tai vykti.
Federalinis prieš Privačias Studentų sms siuntimas Paskolos Konsolidacijos Programas: yra Skirtumo

Kadangi dauguma studentų panaudos ir federalines, ir privačias studentų paskolas, kad užmokėtų už jų išsimokslinimą, svarbu pažymėti, kad šitas du kreditas yra nesuderinamas per konsolidacijos procesą. Pagal įstatymą, federalinės paskolos gali tiktai būti sukombinuotos su kitomis federalinėmis studentų paskolomis per konsolidacijos situaciją.

Antra, privačios paskolos gali būti sujungtos su bet kokiu kitu tipu privačios paskolos nepriklausomai nuo to, koks skolintojas sukūrė kreditą. Iš esmės tai reiškia, yra, kad, jei paskolos gavėjas turi privačias paskolas nuo trijų skirtingų skolintojų, jis gali nuspręsti konsoliduoti visus juos skolinti pinigai po vienu iš šitų skolintojų ar kito jo pasirinkimo skolintojo. Žinoma, paskolos gavėjas turi sutikti tam tikras sąlygas anksčiau, negu skolintojai konsoliduos jo paskolas; šitie reikalavimai keičiasi per skolintojus taip tyrinėjimas kiekviena studentų paskolos konsolidacijos programa, kad pasirinktų teisingą jūsų situacijai.

Federalinės Paskolos Konsolidacijos atgalines nuorodos Programos

Aišku, jie yra kontroliuoti vyriausybės, ir konsolidacijos sąlygos gauna įgaliojimą prie federalinės politikos ir procedūrų. Aukštojo išsilavinimo įstatymas (H.E.A). dotacijų studentas paskolina konsolidacijos programas abiem tipams federalinių: federalinė Šeimos Išsimokslinimo Paskola (F.F.E.L). ir Tiesioginis. Po šitomis programomis, paskolos su pakitimu terminų ir atmokėjimo sąrašų yra perleistos į vieną paskolą paskolos gavėjui susidoroti. Ši nauja paskola tipiškai turi žemesnę palūkanų normą, ir atmokėjimo periodas yra išplėstas, kad padarytų mėnesines įmokas labiau valdomas. Dauguma atvejų, šitie požymiai gamina mažiau finansinių įsipareigojimų nevykdymo ir labiau valdomą studentų paskolos skolą.

Privačios Paskolos Konsolidacijos Programos

Dauguma paskolos gavėjų turi privačias paskolas per įvairius skolintojus, ir besiskirianti politika dažnai priveda prie painiavos. Privačios paskolos konsolidacijos programos naudojimo panaudojimas yra fantastiškas būdas nuleisti mėnesinius paskolos užmokesčius ir sukombinuoti visas jūsų paskolas po viena kompanija. Finansavimas iš naujo privačios paskolos turi kitą pridėtą pašalpą:

1. Nuleiskite mėnesinius užmokesčius – tai yra paprastai svarbiausias tikslas, dėl kurio paskolos gavėjas kovoja, tyrinėdamas konsolidacijos programas.

2. Palūkanų normos Sumažėjimas – Egzistuojantis paskolos savininkai nenuleis palūkanų normų, jei jūsų kredito rezultatas gerėjo per jūsų finansinę istoriją. Konsolidavimas yra pažemintos palūkanų normos priežastis, tuo būdu taupydamas paskolos gavėjo pinigus. Paskolos gavėjai su žemesniais kredito reitingais gali vienytis su pasirašančiuoju kartu su kitais, kad nuleistų jų palūkanų normas.

3. Joks Išankstinio apmokėjimo Nubaudimas – po daugumos paskolos konsolidacijos programų studentui, bet kokios pinigų sumos, gautos daugiau kaip suplanuotas užmokestis, nėra pritaikytas tiesiogiai viršininkui, tokiu būdu shorting jūsų paskolos gyvenimas.

Paskolos konsolidacijos programos studentams yra idealus būdas paskolos gavėjui tiksliau valdyti jo studentų paskolos skolas ir paimti jo finansinių pranešimų kontrolę. Tokių programų naudojimo panaudojimas taupys paskolos gavėjo pinigus, gerindamas jo kredito profilį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *