Studentų paskolos smogia naujiems įrašams – grasinantis ekonominiam vystymuisi

Su kombinacija silpnos darbo rinkos ir aukštojo išsilavinimo pakėlimo mokymo įstaigomis, daugiau jaunimo randa menką pasirinkimą, bet lankyti kolegiją su fondais, pasiskolintais nuo studentų skolintojų. Dėl augančios kainos ir reikalavimo, kiekis pinigų, įsiskolintų vidutinio absolvento ir bendrosios sumos, įsiskolintos studentų paskolose, pakilo iki rekordinio zidiniu apdaila lygio lygmenų. Ne tiktai tai privers daug absolventų siekti darbo vietų, kurias jie galbūt nemėgsta, tai taip pat palieka neseną grads su mažomis grynosiomis pajamomis su, kuris paskatinti ekonominę veiklą. Be reikšmingos ir fundamentalios reformos į mokomąjį finansavimą, šitie faktoriai tęs nusausinti darbą ir vartojimo kaštus.
Federalinis studentų paskolų palaikymas buvo suprojektuotas, kad atidarytų universitetus iki vidutinės klasės ir darbininkų klasės šeimas. Per ilgas, kolegijos laipsnis buvo apribotas iki tų su palyginti gerai – nuo tėvų, bet vis labiau ir labiau techninė darbo aplinka pareikalavo daugiau gerai išsilavinusių tarnautojų. Kadangi skaičius studentų, kurie galėjo pirmas kreditas nemokamai leisti sau aukštojo išsilavinimo padidėjimą, mokyklos turėjo sureaguoti, plėsdamas jų savus patogumus ir kurso pasiūlymą. Dažnai, šitie statybos bumai buvo finansuoti mokyklos savos skolos – ir kadangi sąskaitos atvyko skolingos, mokymas padidėjo atsakyme.

Registracijos padidėjimas nėra vienintelė priežastis augančio mokymo, tačiau. Dalis problemos yra kainos diskriminacija – forma ekonominės analizės, kuri siekia nustatyti naudos kainą, ar maksimalių lygmens pirkėjų produktas gali leisti sau ir nori užmokėti. Su paskolomis, noriai pasiekiamomis, studentai gali leisti sau ganėtinai truputį daugiau, negu jie panaudojo, ir mokymo lygmenys tikrai neatsiliko nuo maksimalių ribų studento, skolinančio valdžią. Su viešais universitetais, ilgai paskutinis įperkamo aukštojo išsilavinimo prieglobstis, dabar stovi su jų sava krize, taip daug valstybinių įstatymų leidėjų siekia sumažinti išsimokslinimo finansavimą atsakant į žemas sms paslaugos mokesčių įplaukas lėtoje ekonomikoje. Panašiai, daugelis fondų ir geraširdžių organizacijų, apimtų su aprūpinimu stipendijų ir dotacijų, pamatė reikšmingus nuostolius savo savose investicijose, tokiu būdu skaičius pagalbos galimybių studentams lėtai sumažėja.

Kai studentas baigia universitetą su stambia paskolos našta, jie neturi daug laiko pasirodyti ar bandymą su svajonės darbo vietomis, kurios negalėtų apsimokėti nedelsiant. Kelių užmokesčių dingęs be žinios gali privesti prie masinių nubaudimo mokesčių ir padidintų palūkanų normų – tokiu būdu yra didžiulis stimulas studentams paimti bet kokį darbą, kurį jie gali gauti, kai tik jie gali gauti tai. Kad mažiau nesenų grads sugeba prisijungti prie paleidimo ar prisiimti reklamos paslaugos internete riziką ant jų savo verslo, tai stiprina grįžtamojo ryšio ciklą darbo vietų mažėjimo: mažiau firmų turi stabilumą ir grynųjų pinigų likvidumą, kad padarytų atlyginimo pasiūlymą, kuris patenkins ir skolintojo reikalavimus ir pragyvenimo minimumus.

Deja, darbo vietos, kurios yra pasiekiamos nėra ypač konkurencingos kai prieita prie atlyginimo. Blogi darbo skaičiai buvo tempimas darbo užmokesčiui per daug metų dabar, taip, net nepaisant to, kad šiandieniai absolventai turi dukart studentų skolą prieš dešimtmetį, jie kovoja sunkiau ir stovi su daugiau lenktyniavimo, kad gautų darbo vietas, kurios moka tą patį darbo užmokestį. Todėl, nesena diabetas kolegija grads neturi daug perkamosios galios, kad palaikytų vartotojo ekonomiką. Dar kartą, ši situacija stiprina grįžtamojo ryšio ciklą ekonominės defliacijos per mažėjimą reikalavimo ir mažiau darbo vietų.

Naujo Kolegijos Modelio kryptimi, Finansuodamas

Su einamaisiais finansavimo modeliais, slegiančiais ekonominę veiklą, vaidmuo finansuoti aukštąjį išsilavinimą yra didysis kandidatas į reformą. Einamoji sistema palieka daugumą atsakomybės su studentu, ir didžioji dalis tikros finansinės pagalbos eina į bankus, kurie valdo studentų paskolas finansinių įsipareigojimų nevykdyme. Reformos modeliai atrodo, kurie dirba kitur pasaulyje apima nuopelnu labiau pagrįstą teisės metodą, kur studentams, kurie uždirba pakankamai įspūdingas rūšis ir bando daugybę garantuoja pagrindinį kolegijos lygmens išsimokslinimą. Mažų mažiausiai, tai galėjo būti pritaikoma kritiško reikalingumo majorui kaip projektavimas ir medicina. Visuomenė automatically yra sumokėta, kadangi absolventai uždirba daugiau ir moka daugiau mokesčių per gyvenimo trukmę, tokiu būdu yra pastovus stimulas maksimizuoti lygmenį išsimokslinimo gyventojuose.

Bus sudėtinga reformuoti mokomąjį finansavimą, ir neįtikima, kad mokymo kainos atvyks, nusileidžia dabar, kai mokyklos jau investavo kapitalą sunkiai į plėtimą, bet pašalpa galėjo būti didelė daugelyje ekonomikos rajonų. Jei vietoj to, kaina tęsia pakilti ir yra visiškai finansuota studentų skolinimo, mes galime pasiekti punktą, kur daug studentų yra dar kartą įvertinti iš galimybės persekioti kolegijos laipsnį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *