Federalinė studentų paskolos ryklio sistema: kaip milijardai mokesčių mokėtojo dolerių yra teisiškai

Kadangi aš sėdžiu, valdydamas mano paštą mano dirbančiame visą darbo laiką saugumo darbe, aš klausiau patenkintai 2012 m. gegužės 2-ąją "Pakrantė Judėti iš inercijos." Ant renginio buvo vyras, pavadintas Alan Collinge, StudentLoanJustice.org įkūrėju. Alan yra atsidavęs politinis aktyvistas, dirbantis stropiai, kad skleistų supratimą ir įtikintų kongresą taisyti nutrauktą federalinę studentų paskolos sistemą. Tuo greita paskola metu, kai ant oro jis atskleidė metodą apgaulingų praktikų, kurias skolintojai aktyviai persekioja, kad pamuštų jų pinigines piktinančia nauda tuo metu, kai paskolos gavėjai pasirodo apkrautas nepadarytais balansais totalling trys kartai ar daugiau originalaus įsiskolinto kiekio. Skirtingai nuo tradicinio vartotojo skolos bankai nori, kad paskolos gavėjai neįvykdytų įsipareigojimų
Continue reading “Federalinė studentų paskolos ryklio sistema: kaip milijardai mokesčių mokėtojo dolerių yra teisiškai”

Domenai

Šiandienai internete yra naudojama net 200’000 tinklalapių su lietuviškais ”pavadinimais” ir net beveik 1’000’000’000 sukurtų internetinių tinklalapių visoje žemėje. Tai reiškia, kad net kas 6 pilietis pasaulyje turi po puslapį. Tiesa, šį kartą nagrinėsime ne puslapius, o tuos jų vardus – aiškinsimės kas tai yra, ir kaip juos gauti. Ypatingai nagrinėsime vieną, labai keistą būdą ”išlošti ypatingai gerą puslapio pavadinimą.

domenaiTaigi svetainės pavadinimas yra tai domenas. Dėl domenų, tinklapius galime lankyti adresais “www.manopuslapis.lt”, o ne lankyti tam tikrą internetinę svetainę rašant IP adresus – t.y. įvairias skaičių kombinacijas. Nesunku suvokti, kaip tai palengvina mūsų gyvenimą – net jei kasdien naršote tik 5-iuose saituose, įsiminti visų jų IP adresus tikrai būtų ypatingai sunku.

Continue reading “Domenai”